Call of Duty 2 - instalowanie

Mam originalne Cod2 i Viste + nowego kompa m.in 1 GB RAM itp. Normalnie zainstalowałem i … chcę pograć. To normalne, ale po zakończeniu instalacji nie ma w folderze uruchomiania. Tzn. start-wszytskie programy i tam właśnie nie ma. Już nawet nie chcę grać tylko, że nie mogę odinstalować…

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 18:37

Jak odinstalować :stuck_out_tongue: ?

Panel sterowania > dodaj usun programy > wybierz z listy i usuń o ile się zainstalowała gra w ogóle

moze poszukac jeszcze wpisow do rejestru jak chcesz odinstalowac. jak wykasujesz w dodaj lub usun programy to w rejestrze powinno samo usunąć.

w dodaj lub usuń programy nie ma :shock:

Odinstaluj to z rejestru, albo programem Easy Cleaner.

Tylko, że w tym programie też nie ma napisane, że Call jest zainstalowane… Czy mogę bezpiecznie usunąć folder z gra do kosza?

Skorzystaj z tego programu jv16 PowerTools.

Na twoim miejscu bym nie rezygnował z call’a… Świetna gra. Też mam viste (od tej soboty :D) i jak istalowalem programy to nie zawsze mi się pojawiały w starcie. Włóż płytę do kompa i spróbuj odalić gre z płyty. Jeżeli ci to nie wyjdze odpal z folderu, gdzie ja instalowałes. Domysle z tego co pamietam to na dysku c w folderze program files i activision.

Jeżeli chcesz gre odinstalowac wejdź w ten folder, zaznacz activision i shift + ctrl i klick na OK :wink:

A jak usunę po prostu ręcznie to nic się złego z kompem nie stanie? Bo żaden program mi nie wykrywa, że została gra zainstalowana?