Call of duty 2 multiplayer

Otóż mam problem z call of duty 2 multiplayer gram w niego 2 miesiące aż do wczoraj kiedy nie działa PB-punkt buster zainstalowałem od nowa i nic :cry: kiedy włanczam PB wychodzi do pulpitu :frowning: zaktualizowałem PB i dalej nic :-x proszę o pomoc; Z góry dziękuje za pomoc

Jesli zdarza ci sie to tlyko na jednym, dwuch serwerach, to nie ma co sie martwic, jak na wszystkich to niestety nie wiem o co chodzi

WITAM, JESTEM FANEM TEJ GRY I WIEM CO TRZEBA ZROBIC MIALEM TAKI SAM KIEDYS PROBLEM ALE JUZ GO ROZWIAZALEM WYSTARCZY USUNAC AKTUALIZACJE WINDOWS KB 917422 TA LATKA BLOKUJE PB USUN I JUZ ZAGRASZ NAPEWNO.

sido1906

Dlaczego tak krzyczysz - Caps lock masz zablokowany ?

Agaton

Jeśli to pomoże, będę bardzo wdzięczny. JUż ze dwa miesiące nie mogłem sobie pograć!

Dziękuje,dziękuje Wam za pomoc jeśli zadziała:P jesteście wielcy

:slight_smile:

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 16:06

Ale mam jeszcze jedno pytanie jak usunąć tom auktulizacje bo w ccleanerem nie wykryło auktulizacji tej z góry dziękuje

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 16:09

a instalowałem aukulizacje nie dawno

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 16:19

aaa odnalazłem aukulizacje ale w ,panelu’’ tej niema tylko sąm do Internet Explorel 7

i do MSXML-nie wiem co to::stuck_out_tongue:

Na pewno są, tylko zaznacz opcję: pokaż aktualizacje.

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 17:44

Wielkie, ogromne dzięki! Po kilku miesiącach znowu mogę zagrać! Pozdrawiam :smiley:

a właśnie że nie :frowning: zrobiłem reinstalke systemu żeby było szybciej :wink: dziękuje Wam a zwłaszcza sido :wink: THX Temat zamykam