Call of duty 2 - przekierowanie portów

Witam,

Mam router asmax ar 804u i rozdzielam nim internet między 2 dodatkowymi komputerami. Zakładam serwer z dedykacją na Internet, ale nikt nie może na niego wejść oprócz mnie przez adres 127.0.0.1. Wiem że należy przekierować porty w ustawieniach routera,

2isgyms.jpg

ale nie wiem na jakie… czy jest ktoś w stanie udzielić mi pomocy? dodam jeszcze że mam zmienne IP.

masz wewnęczne ip i nic nie poradzisz, nikt ci nie wyjdźę i przekierowywanie portów nic nie da. możesz na czas kiedy te 2 kompy nie korzystają z neta podłączyć modem bezpośrednio pod kompa i wtedy postawić serwa, inaczej nie da rady.

Chyba że ja o tym nie wiem ( a wydaje mi się że wiem ) to jeżeli jest taka możliwość by postawić to poproszę o instrukcję

No właśnie jest taka możliwość, czytałem na innych forach że ludzie zakładali serwery na routerach i wiązało się to z przekierowaniem portu… żadnych szczegółów co do tego nie mam, więc napisałem to tutaj.

podaj na jakim porcie stawia się ten serwer a ci napisze jak przekierować tego porta, i jeszcze zrób tak:

Ctrl+R --> cmd --> i tu napisz “ipconfig” i napisz jaki masz adres ip.

( sam kiedyś chciałem postawić serwa do csa i przekierowywanie nie działało… tylko mogłem grać w lanie )

port to 28960

a w ipconfig mam tak:

Karta Ethernet Połączenie lokalne:

Sufiks DNS konkretnego połączenia :

Adres IP. . . . . . . . . . . . . : 10.0.0.10

Maska podsieci. . . . . . . . . . : 255.0.0.0

Brama domyślna. . . . . . . . . . : 10.0.0.2