Call of Duty 4 multi- wywala do XP

Jak w temacie, po pewnym czasie gry w CoD4 multi wywala mnie do windowsa z raportem o błędach, przy innych grach wszystko działa ok i ogólnie nie mam jak narazie (odpukać) problemów z kompem, tylko to Call of Duty 4 multi, co robić? Proszę o pomoc!

Witam , czy masz oryginał ? Jeśli tak i wyskakujący problem dotyczy aplikacji iw3mp.exe , to miałem to samo . Problem związany jest ze zintegrowaną kartą dźwiękową , a przypuszczam , że taką masz . Jeśli wszystko się zgadza to poczytaj http://www.lem.com.pl/index.php?m=FAQ&a … %20Warfare . Ja się zastosowałem do wskazówek i mam już najwyższy stopień w multi - komandora . Powodzenia i wspólnej gry na serwerach .

ps.

oczywiście nie robiłem wszystkiego z listy , pomogła instalacja patch-a , najpierw 1.6 i dopiero 1.7 , zaznaczyłem też wycisz mix stereo w karcie dźwiękowej

mam oryginał i zintegrowaną kartę, poczytam , a jak da rezultaty to napiszę :slight_smile:

a w twoim przypadku w czym konkretnie był problem (mam kartę Soundmaxa)

Witam miałem ten sam problem pomogło wgranie patcha 1.6 potem1.7 następnie aktualizowałem punk buster.

Sprawdź też czy firewall nie blokuje gry i punk bustera.

Za tydzień dam odpowiedź, bo do tego czasu jestem lekko zblokowany z kompem :stuck_out_tongue: i nie mam do niego dostępu.

mam taki sam problem tylko ze ja mam ten bład iw3mp.exe tylko na servach z pb… i mam saoundmaxa zintegrowanego… ale wyłączonego w biosie … uzywam sound blaster audigy