Call of Duty 4 na PC

:smiley: Kupiłem dzisiaj CDA patrze a tu call of duty 4 na PieCa :mrgreen: :o

Zacytuje:

dalej mi sie nie chcialo przepisywac 8)

I co z tego :?:

Też mam ten numer CDA ale uważam że to będzie bardzo duży bład przenoszenie akcji z drugiej wojny swiatowej do czasów współczesnych.

Zazwyczaj takie gry tracą swój urok i okazują się nie o tyle kaszanami ale wielkimi rozczarowaniami .

dokładnie. ale swoją drogą to ile można się tłuc o ten stalingrad/berlin/normandię?

ale mogli by znowu zrobić wojnę w azji np albo w afryce…

Fajny będzie Medal of Honor : Airborne

Ktoś się już tak pytał, gra byłaby trochę nudna bo niemcy zazwyczaj się bronili a alianci atakowali i 70% gry siedziałbyś i się bronił a te 30% to jakiś atak. Pozatym jak już zaatakowano gdzieś Niemców to Niemcy często przegrywali.

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 21:14

Eetam tracą urok jakoś battlefield niestracił a na początku też był osadzony podczas II wojny światowej przeszedł przez wietnam real aż doszedł do przyszłości i jakoś niestracił dużo.

W playu jest o tym cały reportaż. Konflikt w niedalekiej przyszłości tchnie powiew świeżości do serii i nie znaczy że zmieni na gorsze :). Poza tym ekipa która robiła Call of duty 1 i 2 czyli nasze pecetowe wersje od razu po zakończeniu prac nad drugą częścią zaczeli prace nad czwórką więc można się domyśleć że i na pececie przyjdzie nam pokatować. :slight_smile:

nie stracił a zyskał…CoD 4 to będzie stary dobry CoD tylko że inne realia inne bronie i lepsza grafa. ciekawe tylko jakie wymagania…

Mogli by zrobić kolejne CoD ale np. w realiach I wojny światowej

Jakbyś się troszeczkę bardziej interesował COD to wiedziałbyś to już kilka miesięcy temu. Temat COD4 jest już wałkowany na większości stron o tematyce COD od kilu miesięcy. A oficjalna zapowiedź była w kwietniu…

Battlefielda tez tak przenosili i nie widze by tracil na popularnosci…

No właśnie ile tam można trzepać już wystarczająco długo to trwało (3 częśći) , a pomysł z tą wojną w Wietnamie nie najgorszy, chociaż mi się nawet jak na razie podoba pomysł producentów z przesunięcie wojny do czasów współczesnych

:lol:

według mnie wojna w Vietnamie to była by całkiem miła odmiana, albo też wojna na Pacycfiku, a wojnę w czasach współczesnych to by mogła być w CoD 5 :

No właśnie czemu ciągle wałkujemy IIwś, a tak rzadko możemy zostać wrzuceni w wir walk I Wielkiej Wojny? Mógłby to być z jakiś powiew świeżości…

Ja tam się cieszę, że najnowszy CoD nie będzię rozgrywany w realiach II wojny światowej. Takie gry już mnie się trochę przejadły :P.

A wiecie cos na temat wersji na ps2 ? czy bedzia taka czy tylko ps3 ?

Gry-Online mówią, że wyjdzie tylko wersja na PS3, X360 i PC.

Mafioz ale początek wojny to zwycięstwa Niemców i ich sojuszników, więc kto powiedział, że nie można zrobić gry, w której jesteś stroną Niemiecką, a w końcu gra to i tak fikcja, więc wojnę można by było wygrać i Niemcami, a może coś ekonomicznego zrobiłaby jakaś wytwórnia, chętnie bym pociął :wink:

Nawet nie chce myslec o cod4… Po pierwsze, po wszystkich zapowiedziach gra traci swoj urok, po drugie i tak mi nie pojdzie, a nawet jesli bede mial 14 fps xD

CoD2 ROX!