Call Of Duty 4 Porażka

Witam wszystkich. Mam następujący problem. Ściągnąłem wersję Call Of Duty 4-Razor1911. Gra śmigała na moim już przestarzałym sprzęcie aż miło. Tryb single przeszedłem cały. Wtedy pokusiłem sie na zakup oryginała coby w sieci popykać. W międzyczasie winde stawiałem. Kupiłem wersje polska, instaluję, wszystko cacy. Odpalam zadowolony a tu po początkowym filmiku wychodzi mi do windy. Masakra.

Na daremno kombinowanie ze sterami, gra zachowuje się tak samo albo wywala do windy w momencie gdy menu powinno wyskoczyć, albo klikanie na ikonę nie powoduje zadnej reakcji. Tylko raz mi sie udało wejść w tryb multi, i nawet pograć z 5 minut, po czym powrót do windy. Pomyślałem sobie, skoro mam oryginała to czemu nie skorzystać z pomocy technicznej. Napisałem maila podając mój konfig kompa, a kolo mi odpisuje że gra nie wspiera procesorów Athlon XP i Sempron, i że gra moze działać nieprawidłowo. No ta ja kolesiawi na to na penera że tryb single przeszedłem na piracie i że śmigała rewelacyjnie. I na tym sie skończyła pomoc techniczna. Ha ha hahah. Może ktoś z was ma podobne przygody z tą grą, albo zna sposób na uruchomienie jej. Mój konfig: Athlon XP 2,2 GHz, 1 GB Ram, Radeon X1650 Pro 256Mb. Z góry wszystkim dziękuję.

Patche zainstalowane ?

Patche ?? To ile ich jest. Mam zainstalowany Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.1. Ale to w sumie tylko do mp patch.

Jest jeszcze patch 1.2 ;]

http://www.cod4.pl/

Na 1 stronie masz o nim napisane.

Więc watpie że jest to oryginał …

Przeczytaj dokładnie, napisałem przecież że pirat chodził u mnie bez zastrzeżeń, ja mam problem z oryginalną zakupioną grą.

Złączono Posta : 22.11.2007 (Czw) 7:14

Patch wgrany jednak jest to samo. Aha i prawie zawsze po kliknięciu na ikonę gry mam taką informację " It appears that Call Of Duty 4: Modern Warfare did not quit properly the last time it ran. Do You want to run the game in safe mode?"

Gdy wybieram tak gra się w ogóle nie uruchamia, gdy wybiorę nie przeważnie zawsze uruchamia sie początkowy filmik i w momencie wejścia do menu wywala grę do wina :-/

A ja poczekam na moderatora i pośmieje się jak was po kolei będzie prosić do siebie w celu wytłumaczenia całej sprawy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja na szczęście nie pykam w cod, bo to jest kompletnie nierealistyczny szajs, wogóle nie przepadam za tego typu grami, ale jeśli już to pykam tylko w moh, jest jeszcze w miarę udany.

marinero , proszę skontaktuj się ze mną na PW bądź Gadu, w celu wyjaśnienia całej tej sprawy.