Call of duty 5 - problem z instalacją

Witam! Mam problem z grą w temacie. Mianowicie przy instalacji dochodzi do pliku ber1_load.bik i dalej nie rusza. Próbowałem już 4 razy, kopiować ręcznie z płyty itd. - nie pomogło. Gra jest oryginalna, kupiona w empiku.

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

spróbuj zainstalować grę na innym kompie lub na innym napędzie, jeśli również nie da się zainstalować to jeśli gra faktycznie oryginalna to nie ma sensu nic kombinować tylko idź do sklepu i powiedz że gra jest uszkodzona i nie idzie zainstalować i wymienią ci na nową.

Wróciłem właśnie od kolegi - też nie działa. W tym samym momencie się zacina. Wynika z tego, że gra jest puknięta no bo chyba obaj nie mamy zepsutych napędów… faktycznie będę musiał wymienić :expressionless:

Witam. Również mam taki sam problem. Próbowałem wielu sposobów i nadal proces instalacji zawiesza się na pliku ber1_load.bik . Zwątpiłem i sformatowałem komputer (próbowałem też bezskutecznie instalować na innym komputerze), co również nic nie dało. Wykonałem telefon do sprzedawcy (kupowalem z allegro) i powiedział mi ze to wina sprzętu (No dobra, wina sprzętu ale beta śmigała bez problemu) więc powiedział mi że mam skontaktować się z LEM. Wysłałem formularz i jeszcze nie dostałem odpowiedzi . Czy ktoś także spotkał się z takimi problemem ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny, jeżeli zna rozwiązanie tego problemu.

Pomoc:

http://www.lem.com.pl/index.php?m=FAQ&a … 20at%20War

Kontakt:

http://www.lem.com.pl/index.php?m=Main&a=Contact

Demonos dzięki, ale już próbowałem pokierować się tymi wskazówkami zamieszczonymi na tej stonie i nic to nie dało dlatego jak już wcześniej napisałem wysłałem do nich formularz zgłoszeniowy :frowning:

jar0_41 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

![-o<

Witam ponownie. No więc bez problemu wymienili mi płytkę na inną - ŚMIGA! ALe ulga jak przejdzie przez ten plik xD

NIestety ale nie zauwazyłem kody mogł by ktos go tu umiesc czy to jest takie trudne ?

z gory dzieki

:?: :?: można tak trochę jaśniej i po Polsku :?: :!: :?:

Jemu chodzi chyba o kody do tej gry.

Tu wpisz: kody do Call of Duty: World at War

Kody do gry

Wciśnij klawisz tyldy (~) w celu wywołania okna konsoli. Wpisz polecenie devmap nazwa_mapy, gdzie nazwa_mapy to poziom, do którego chcesz się przenieść. Oto lista dostępnych etapów w grze:

mak – Semper Fi

pel1 – Little Resistance

pel2 – Hard Landing

sniper – Vendetta

see1 – Their Land, Their Blood

pel1a – Burn ‘Em Out

pel1b – Relentless

see2 – Blood & Iron

ber1 – Ring of Steel

ber2 – Eviction

pby_fly – Black Cats

oki2 – Blowtorch and Corkscrew

oki3 – Breaking Point

ber3 – Heart of the Reich

ber3b – Downfall

nazi_zombie_prototype – bonusowy poziom z nazi-zombiakami

Po przeniesieniu się na nową planszę będziesz mógł skorzystać z kodów. W tym celu ponownie wciśnij tyldę (~). Wpisuj polecenia z poniższej listy:

demigod – podwójna długość paska zdrowia oraz możliwość przeżycia eksplozji granatu

give all – wszystkie bronie

god – nieśmiertelność

jumptonode – teleportacja

kill – główny bohater popełnia samobójstwo

noclip – tryb noclip (przenikanie przez ścianie)

notarget – SI nie atakuje sterowanej postaci

sf_use_bw 1 – biało-czarny filtr

sf_use_chaplin 1 – niemy film

sf_use_ignoreammo 1 – nieskończonailość amunicji

sf_use_invert 1 – negatyw

ufo – tryb latania