Call Of Duty 5 Wolrd At War i patch 1.1 -nie uruchamia

Czesc mam problem mam wyzej wymienioną gre

dzis ja kupiłem (tak tak to nie pirat) i chciałbym se pograc i wiem ze jest juz patch 1.1

przez zainstalowaniem go normalnie uruchomiła sie gra (multiplayer) ale po wgraniu go nie uruchamia sie :confused:

co robie nie tak?

Chyba nie ma róznicy skad pobiore patcha bo nie widziałem zadnego do wersji PL

Wydaje mi się że nie ma różnicy ale jak coś nie wyjdzie to zainstalujesz ponownie

własnie to robie

dziwi mnie to ze po instalacji patcha w głównym folderze z ga nie było plików uruchomieniowych trybu single ani mp :confused:

Ale został ten jeden główny do multi i do singla

przeinstalowałem grę i działa wszystko lecz nie moge zagrac w tryb kooperacji na sieci bo nie moge dołaczyc do zadnego servera. Poprostu są jakby nieaktyvne. W multi wszystko jest OK

CZekaj ta gra wspiera windows live czy nie

nie wiem. nic na pudełku nie pisze

Jeśli gra wymaga windows live to możliwe dlatego nie grasz gdyż na twoim terenie nie ma wsparcie dla windows live

coś czytałem że w ogóle w Polsce nie ma obsługi windows live ale się jej używa ale w jaki sposób nie wiem

no ale multiplayer działa wiec dlaczego cooperative nie mogłoby :stuck_out_tongue:

A no tak a cooperative

jest na internet czy tylko na sieć

na to i na to

O to już Ci nie pomogę zawsze możesz skorzystać z pomocy technicznej jeśli gra jest oryginalna

skorzystałem to mi doradzali abym

  1. Wgrał stery do grafy

  2. Wgrał stery do procesora (tylko AMD) - nie wiedzialem ze ma os stery

  3. Wgrał patcha

  4. Zainstalował najnowszego PunkBustera

  5. Sprawdził porty

  6. jesli Vista to uruchamiał jako admin

Czyli wyjasnienia jak dla idiotów :stuck_out_tongue:

Jak powiedziałem ze mam Liveboxa to uczepił sie konfiguracji portów ale jak wszystkie inne moje orginalne gry chodza bez problemów to obawiam sie ze to nie tego wina . . .