Call of Duty Bez menu?

Witam mam problem z grą Call of duty , otóż gdy ją włącze nie ma napisów w stylu “New Game” itp… co mam zrobic??? (instalacja przebiegla pomyslnie) gdy uda mi sie nakierowac na “New Game” w połowie ładowania gry wyskakuje mi jakiś komunikat kturego nie moge przeczytac.

Z góry dzieki za POmoc !!

jakie masz stery wgraj najnowsze :smiley:

aaa i podaje konfigurację mojego kompa

Athlon64 3000+

512 Mb Ram

GeForce 6600 GT 128 Mb (wersja sterów do karty : 71.24)

zintegrowana karta dzwiekowa z układem AC’97

Jeśli chodzi o Call of Duty to musisz wgrać trosze starsze sterowniki najlepiej wersje 50.64 ale co do wersji sterowników nie jestem pewien. :slight_smile:

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 16:55

Sorry sprawdziłem a tu masz poprawne sterowniki i gra bedzie chodzila jak marzenie : http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_56.64.html :smiley: :smiley: :smiley:

HeRmAn (lol) i Bubi120 prywatne wycieczki na PW proszę.

Forum to nie czat :!: :!: :!:

bubi120 mam nadzieje ze jestes zadowolony komp mi juz calkowicie siadl ikony WOLNO sie odźwierzają wszytsko ładuje mi sie jakby chcialo a nie mogło a na dodatek nie ma tych sterów w dodaj/usuń porsze pomuzcie mi jak to usunąć z chęcią dam +

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 18:03

dobra poradziłem sobie (bez pomocy bubiego ;D ;D) mozna zamknąć topic dzieki wszystkim (choc główny problem pozostał ten sam) jednak mam juz dosc kombinowania ze sterami do grafy