Call Of Duty-Co zainstalowac, by grać w multi?

mam cal of duty 4 Modern Wafare, i chciałbym pograć na multi, co mam zainstalować? Proszę o linki do downladu.

Nic.Jeśli chcesz grać z Punkbusterem to zainstalować punkbustera,podaczas instalcji CoDa pisze czy zainstalować Punkbustera. :wink:

OK, włączam multi, klikam Join Game, wyszukuje serwery, no mam, obojętnie na jakiego kliknę, wyskakuje mi coś takiego, chodzi jakiś kod, ale ja nie mam żadnego kodu :

codid9.th.jpg

chyba gramy na piracie prawda ;]?

to o ten kod wyskakuje gdy cd-key nie jest poprawny/piracki

Co?Gra jest oryginalna!może jest angielska, ale naprawdę jest oryginalna.Kupiona w Londynie, albo gdzieś za granica, wujek na urodzinki kupił, a klucz przy instalacji podawałem.mam go gdzies jeszcze raz wpisać?

sprobuj ale wiem ze cos takiego wyskakuje przy pirackich kluczach/ ew. przy wpisanych nie poprawnie ale skoro wpisywales podczas instalacji i gra sie zainstalowala to musiales go wpisac dobrze ;]

no wiem, ale nie wiem o co chodzi bo gra to oryginał.To nie sa żarty. :shock: :frowning: :expressionless: :expressionless: :evil:

Zainstaluj sobie jeszcze patch , ostatni to 1.7

jest jeszcze opcja ze jesli kupowales od kogos badz na jakiejs aukcji to wcisneli ci porobke…

W tym tygodniu instalowałem Coda.Klucz podaje się tylko raz ,przy instalacji.Nawet piszą,ze nigdy więcej nie będą o niego pytać.Punkbuster instaluje sie razem z grą.To wszystko.Gra sama szuka serwerów.

To co ja mam z tym zrobić? Wujek znów za granicą, nie spytam sie go, bo nie mam nr. fonka, ale znając go chyba nie kupił gdzieś w sklepie, tylko napewno w necie, bo to internauta i wszystko przez neta kupuje.Kurde. szkoda za jedną grę nikt nie bedzie tyle drogi jechał, wujek nie trafił na dobrą aukcjęDziękuje za wszystkie odpowiedzi, temat zdaje się zamknięty.

Wait man :slight_smile: Wejdź w ustawienia gry i multiplater tam powinno być coś w stylu CD-KEY czy coś takiego bo sam gryłem w CoD4 przez neta :smiley: Tam wpisz poprawnie swór CD-KEY może zadziała bo jakimś fartem źle wpisałeś pod instalacji i przyjęło :slight_smile:

wierz mi, raczej nie ma takiej opcji :slight_smile: skoro zainstalował - klucz był poprawnie wpisany

Spróbować nie zawadzi, w moim przypadku, po instalacji CoDUO musiałem podawać kod do wersji podstawowej, problem zniknął po udostępnieniu ostatniego patcha. Jak widać cuda się zdarzają.

opcje --> opcje gry multiplayer ( czy jakos tak ) i tamm gdzies bedzie " enter cd-key" no i w spiujesz. Jak sie gra na piercaie to wyskakuje inny komunikat. Wiem.

PB sam się zainstaluje wraz z grą, nie trzeba go nawet aktualizować. Należy ściągnąć tylko patch 1.6 (oprócz poprawek są 3 nowe mapy) i na tego patcha instalujemy łatkę 1.7.

Co do klucza…

Nie przechodzi on poprawnie autoryzacji, wpisz go ponownie w opcjach gry sieciowej. Błąd taki występuje gdy klucz jest zbanowany, ktoś gra na tym samym kluczu w tym samym momencie, klucz nie istnieje.

Ja jak instalowałem CoD-a 4 to nie instalowałem PunkBustera bo jak wchodziłem na server który był zabezpieczony przez ten program to po 5 min. grania wywalało mnie więc wchodziłem na server bez PB.

:x

Bo jak zainstalujesz świeżego klienta pb to należało, by go zaktualizować. Nie podałeś jaki komunikat wyskakuje. Wystarczająco dużo cheaterów jest na serwerach z pb, a co dopiero na niezabezpieczonych serwach.