Call of duty :Modern warfare 2 hacked serwer

(Jan0506) #1

Witam! Ostatnio często znajduję tzw. hackedy.Miałem 1 prestiż 40 któryś level.Kilka razy weszłem przez pomyłke na te hackedy i mam 5 prestiż.Przyjaciel mówił że ma jakiś program którym może mi oddać 1 prestiż.Dowiedział się że to cheat i powiedział że mi nie pomoże bo dostałbym bana.No i jeszcze wszedłem na taki który odblokował mi wszystkie tytuły.Jest jakiś sposób żeby to cofnąć? Chodźbym musiał cofnąć się do 1 lvl i to bez prestiżu.

(kijek) #2

Jakoś wątpię, byś na oryginalnej wersji gry wszedł na scrackowany serwer...

(Jan0506) #3

Raz wszedłem na taki ,który miał jakiś fajny mod.Było wojsko i kosmici.Kosmici mieli usp bez amunicji i dotego nóż taktyczny i termowizje w oczach.A wojsko zwykłą broń.

To da się jakoś zwrócić mi ten lvl 49 chyba? Nie trzeba zwracać mogę też mieć 1 lvl bez prestiżu.

(kijek) #4

Do CoD: MW2 niema modów, a przynajmniej nie do oryginalnej wersji.

(Piotrek_20) #5

Coś jest nie tak, mam oryginalną wersję PC i ostatnio wszedłem na serwer w którym grawitacja była wyłączona, można było skakać bardzo wysoko na budynki.

(Jan0506) #6

Ja mam tak samo.Najgorsze jest że dodają 70 lvl i odblokowują wszystkie tytuły i emblematy! Proszę o pomoc!

(kijek) #7

Niestety, jedynym co mogłoby pomóc w rozwiązaniu tego problemu jest program o nazwie Call of Duty Stats Editor (za to grozi VACek), lub kupno nowego klucza steam.

(Ub2134) #8

Nie dostaniesz bana za to że wszedłeś na taki serwer. cod-mw2-czy-moga-zbanowac-konto-t391531.html

:wink:

(Jan0506) #9

Wiem,że mnie nie zbanują.Ale chce to cofnąć albo wszystko robić od nowa.Ale tak żebym nie dostał bana.

(kijek) #10

To tylko nowy klucz steam.