Call of Duty Modern Warfare 2 piszczenie podczas gry

(Przema$) #1

Witam mam następujący problem mam oryginalna grę Call of Duty Modern Warfare 2 i normalnie odpalam i śmigam ale jest jeden problem cały czas jak gram słychać takie piszczenie ale tylko w tej grze zmieniłem ustawienia audio na minimalne i nic dalej to samo myślałem ze od grafy wiec tez zmieniłem na najmniejsze ale dalej to samo fakt da się grac ale po czasie jest to wnerwiające a piszczenie nie wydaje sam komputer tylko tak jakby to był dźwięk w grze i gram tak na multi z jakieś 1,5 miecha

(kijek) #2

Prawdopodobnie to zasilacz. Zgaduję, że komputer nie składany przez siebie, a zakupiony w jakimś sklepie, więc masz pewnie zasilacz marnej jakości. W moim przypadku po tygodniu takiego piszczenia zasilacz padł, na szczęście nie ciągnąc za sobą innych podzespołów.

(Przema$) #3

yyy może źle napisałem ale piszczenie nie wydaje sam komputer tylko tak jakby to był dźwięk w grze i gram tak na multi z jakieś 1,5 miecha

(kijek) #4

Jeśli to piszczenie występuje tylko w tej grze, to pokombinuj z ustawieniami dźwięku w niej.

Przema$ , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Przema$) #6

kijek tak jak pisałem w pierwszym poście zrobiłem to na początku bo myślałem że słaby komp więc wszystkie ustawienia zmieniłem na najmniejsze i nic

(El Gregory18) #7

moze problem z karta dzwiekowa lub sterownikami? sprawdzales to?