Call of Duty Modern Warfare 2 piszczenie podczas gry

Witam mam następujący problem mam oryginalna grę Call of Duty Modern Warfare 2 i normalnie odpalam i śmigam ale jest jeden problem cały czas jak gram słychać takie piszczenie ale tylko w tej grze zmieniłem ustawienia audio na minimalne i nic dalej to samo myślałem ze od grafy wiec tez zmieniłem na najmniejsze ale dalej to samo fakt da się grac ale po czasie jest to wnerwiające a piszczenie nie wydaje sam komputer tylko tak jakby to był dźwięk w grze i gram tak na multi z jakieś 1,5 miecha

Prawdopodobnie to zasilacz. Zgaduję, że komputer nie składany przez siebie, a zakupiony w jakimś sklepie, więc masz pewnie zasilacz marnej jakości. W moim przypadku po tygodniu takiego piszczenia zasilacz padł, na szczęście nie ciągnąc za sobą innych podzespołów.

yyy może źle napisałem ale piszczenie nie wydaje sam komputer tylko tak jakby to był dźwięk w grze i gram tak na multi z jakieś 1,5 miecha

Jeśli to piszczenie występuje tylko w tej grze, to pokombinuj z ustawieniami dźwięku w niej.

Przema$ , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kijek tak jak pisałem w pierwszym poście zrobiłem to na początku bo myślałem że słaby komp więc wszystkie ustawienia zmieniłem na najmniejsze i nic

moze problem z karta dzwiekowa lub sterownikami? sprawdzales to?