Call of duty - Multiplayer

(Damian) #1

Witam Wszystkich!

Chciałem się was zapytać w jaki sposób mam połączyć się z jakimś serwerem w grze Call of duty.Bardzo proszę o szczegółowy opis od począdku do końca,bo pierwszy raz używam trybu multi player w jakiejkolwiek grze i nie wiem jak to zrobić.Z góry dziękuję!

Pozdrawiam!

(Ks Kamilp Nr 8) #2

Call Of Duty... jak masz pirata to nawet ci sie nie uda polaczyc z zadnym serwerem.

Sciagnij sobie lepiej Wolfenstein Enemy Territory, jest to gra przeznaczonna tylko do rozgrywki sieciowej, internetowej. Pamietaj podlaczaj sie do serwerow z malym PINGiem.

ET do sciagniecia: http://www.enemyterritory.pl/index.php? ... lecatid=15

(Rtuditu) #3

moj przedmowca nieco przesadzil...

oczywiscie da sie wejsc na serwer jesli masz ********... tylko trzeba dobrze poszukac i znalezc ********* serwer... jak to nasz narod "polak potrafi" czesto polskie serwery sa ************... choc nie wszystkie...

do autora posta:

polecam sciagniecie programu **************, znajdziesz go wszedzie mysle ze z tym nie bedzie problemow... program sam wykryje zainstalowane gry, a raczej ich tryby multi... a samo wejscie na dany serwer bedzie ograniczalo sie do prostego podwojnego klikniecia na dany serwer.

zycze powodzenia i milej gry

Zmieniono ze wzgledów regulaminowych.

Tego typu porady nie na tym forum.

UpDate:

fiesta

(Qqspam) #4

ja raczej polecam America's army ops(lub sfaf - jedno i to samo)

gra na legalu, wypasiona, darmoz neta sciagasz.... tyle ze to az 700mb....

(Ks Kamilp Nr 8) #5

Army jest nawet spoko ale ja nadal bardziej polecam ET.

(Jr14) #6

Ja mam Call of Duty i mi chodzi bez problemu w multiplayerze. Polecam tą gierkę. Fajne też są serie Medal of Honor.