Call of Duty Multiplayer

Jestem nowym urzytkownikiem tego forum więc jeszcze nie za dobrze poruszam się tutaj :slight_smile: ale to sie zmieni 8) .

No więc… w szkole mamy czasami 4 inf. dziennie i nauczyciele daja nam te 4 godziny wolnego. W tym czasie chce się pograć w coś po sieci :wink: ale jako że nie ma w co więc wpadłem na pomysł. Chcę zrobić z gry Call of Duty 1 grę tylko i wyłącznie do MP. Powywalać zbędne rzeczy i żeby gra była spakowana (nie można u nas w szkole nic instalować). Więc jeżeli ktoś wie co można by wywalić, lub ktoś ma taką wersje gry, którą sie kopiuje z płyty na dysk i się gra (nawet na 1 lub 2 mapach) to bardzo prosze. Jeżeli znajduje się ten typ gry na jakiejś stronie int. (torrent) to proszę pisać do mnie na GG: 195052 lub mail rotel89@o2.pl.

Z góry dziękuję za wszystki normalne odpowiedzi

Nic takiego nie istnieje…

Nie wiem jak z Cal of Dutty , ale z Medal Of Honor idzie z płyty skopiować na Twardy dysk pod warunkiem że na płycie CD, DVD będzie skopiowana zainstalowana gra Medala. :lol:

No ja wiem, że nic takiego nie istnieje. Ale właśnie sam się bawiłem tym to z 1130 mb udało mi sie zrobić 890mb wyrzucając dźwięki plansze bronie i textury, które występują tylko w SinglePlayer. Ale to cały czas nie jest 1 CD (700mb) :slight_smile: