Call of duty - problem

hejka mam maly problemik z gra Call of Duty otoz mam ustawiony suwak jasnosci tak gdzies na polowe wlanczam gre gram przez chwilke nastepnie obraz zaczyna ciemnie i suwak jest ustwiony inaczej tzn na obraz ciemniejszy:( to strasznie wkurzajace nie widac jak sie niktorych rzeczy jak sie gra pozdro

Kumpel miał ten sam problem… zaistalował nowe stery do karty graficznej… i przeinstalował COD’a

wiesz zauwazylem ze ta gra tylko gasnie jak wyskoczy np ktos na gg albo wysuwajace sie okienko programu pogoda

po prostu obraz robi sie ciemniejszy??? to akurat jest normalne bo u mnie tez tak jest

niom wlasnie o to mi chodzi ze zrobi sie ciemnejszy i zauwazylem ze suwak jest w tym samym miejscu i jak sciemnieje wejdziesz w opcje i klikniesz na ta kolko nie przesuwajac go to zrobi sie jasniejszy glupie to jakies;/

Z tego co wiem to wiekszosc osób tak ma a przynajmniej wszyscy moi kumple. Jedyna rada to wyłączac niepotrzebne programy w trayu i używać cod minimalizera, do minimalizowania gry :stuck_out_tongue: