Call of duty - problem

(Lukaszm Zdw) #1

hejka mam maly problemik z gra Call of Duty otoz mam ustawiony suwak jasnosci tak gdzies na polowe wlanczam gre gram przez chwilke nastepnie obraz zaczyna ciemnie i suwak jest ustwiony inaczej tzn na obraz ciemniejszy:( to strasznie wkurzajace nie widac jak sie niktorych rzeczy jak sie gra pozdro

(Kiepas) #2

Kumpel miał ten sam problem… zaistalował nowe stery do karty graficznej… i przeinstalował COD’a

(Lukaszm Zdw) #3

wiesz zauwazylem ze ta gra tylko gasnie jak wyskoczy np ktos na gg albo wysuwajace sie okienko programu pogoda

(Kiepas) #4

po prostu obraz robi sie ciemniejszy??? to akurat jest normalne bo u mnie tez tak jest

(Lukaszm Zdw) #5

niom wlasnie o to mi chodzi ze zrobi sie ciemnejszy i zauwazylem ze suwak jest w tym samym miejscu i jak sciemnieje wejdziesz w opcje i klikniesz na ta kolko nie przesuwajac go to zrobi sie jasniejszy glupie to jakies;/

(Kiepas) #6

Z tego co wiem to wiekszosc osób tak ma a przynajmniej wszyscy moi kumple. Jedyna rada to wyłączac niepotrzebne programy w trayu i używać cod minimalizera, do minimalizowania gry :stuck_out_tongue: