Canon A710 IS- zgrywanie filmów

Witam mam Windowsa i nie mogę zgrać filmów z mojego aparatu :/. Aparat jest wykrywany i zdjęcia mogę przesłać ale gdy skopiuję film z aparatu i chcę wkleić na pulpit to plik ten ma 0 bajtów :confused: w instrukcji pisze, żeby zgrywać przez canon camera window ale u mnie ten program nie działa :confused: proszę o pomoc

To znaczy ??

Po zainstalowaniu i restarcie systemu program się nie włącza. Ładuje się coś przez chwilkę bo jest klepsydra a potem przestaje i nic się nie włącza.

edit:

Podczas kopiowania filmów w eksploratorze windows wyskakuje błąd i wszystko na chwile znika i po chwili się pojawia :confused: zdjęcia da się normalnie przekopiować.

Powinno bez problemu się zgrywać. Spróbuj może przez czytnik kart pamięci. Jeśli nie masz to może jakiś znajomy ma, np w laptopie. Może karta jest uszkodzona, a może aparat ma jakieś uszkodzenie i nie pozwala zrzucać plików większych niż kilka MB. A filmiki dobrze działają gdy dasz podgląda w aparacie?

Ja mam Canona S2 IS i bez problemu można zgrywać wszystko przez Zoom Browsera jak i bezpośrednio z karty przez eksploratora.

Z aparatem i kartą jest wszystko OK. Na linuxie wszystko działa ale zainstalowałem windowsa i już się filmów nie da zgrywać a program camera window mi nie odpala się :confused: Na podglądzie w aparacie filmiki idą i jest wszystko dobrze.

No to wychodzi na to, że trzeba usunąć cały soft Canona i oczyścić dobrze komputer i rejestr, są ku temu programy specjalne. Zainstalować jeszcze raz i sprawdzić. Jeśli nie to albo reinstalka Windy albo Linux :slight_smile: