Canon i350. Drukarka nie reaguje

Mam problem. Moja drukarka- Canon i350 nie działa. Jest zainstalowana, a gdy naciska na drukuj wyskakuje błąd tam, gdzie sprawdza się kolejkę rzeczy do wydrukowania (nie podaje mi numeru błędu). Z góry dziękuję za pomoc :smiley: Dodam jeszcze, że mam Windows xp Próbowałam zmieniać porty, ale to nic nie daje :frowning:

http://www.softwarepatch.pl/plik/1258/5 … 00-XP.html Usuń wszyskie dokumenty z kolejki drukowania Poczytaj w google o problemach.PortUSB001.

Teraz pisze mi że drukuje, po chwili że wydrukowało, a nic się nie dzieje :frowning:

anelraM , nazwij temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Może brak tuszu,lub zaschnięte dysze naboju.Przetrzyj je ciepłą wodą,wyczyść do sucha.Zainstaluj naboje.

Nie są zaschnięte. Drukarka w ogóle nie rusza, nie reaguje.

Sprawdż jej stan w Panelu sterowania,czy jest domyślna,czy online.Wyciagnij na kilka minut kabel USB z drukarki.Kontrolka się świeci ? Słychać stuki,czy cisza.

a usługa bufor wydruku to działa? Sprawdź start uruchom services.msc

Jest ustawiona jako domyślana, gdy wyciągam kable z drukarki kontrolka świeci się, nic nie szumi. Bufor wydruku jest włączony.

Dodane 10.10.2010 (N) 19:52

Proszę, pomóżcie =)

Zainstaluj jeszcze raz sterowniki…dla XP…

i restart kompa.