Canon ip 4500 - nadruk na płytach cd

Witam. kopiłem na allegro płyty cd(100% powierzchni do nadruku). Za pomocą programu cd-labelprint nadrukowałem obrazek. Czy to normalne że na środku zostało białe kółko…?? skoro płyta ma 100% powierzchni do nadruku

pfza3c9bkxphntxo03wo_thumb.jpg

normalne ale pokaż całą płytę jak to dokładnie wygląda, ten środek musisz najprawdopodobniej wyłamać ja tak miałem jak kupowałem w sklepie płyty do nadruków to po nadrukowaniu trzeba było bardzo łatwo po prostu wyłamać środek, wycisnąć

voj7s51ygeb2zimkjbi_thumb.jpg

Allegro - opis płyty:

No tak, bo przecież środek musisz wyciąć nie? Od kiedy pamiętam po środku płyty jest dziurka :slight_smile:

można jaśniej z tym wycinaniem środka bo nie zbyt rozumiem…

popostu bierzesz nożyczki i robisz dziurkę i wycinasz ile się da a resztę docinasz nożykiem

ale jak wytnę środek to będzie wielka dziura…

f18af72553963b52m.jpg

Na zdjęciu wydaje mi się, że wszystko wytłumaczyłem :smiley: Sorki za estetykę ale wiadomo robione na szybko w paincie :slight_smile:

czyi na tym bałem polu nie da się nic wydrukować… myślałem że jak 100% nadruku to że też tam można

Nie na tym białym nie, ponieważ to białe wycinasz :slight_smile: (Przynajmniej tak mi się wydaję. Na twoim miejscu zapytałbym o to jeszcze osobę od której kupiłeś płyty bo ona powinna wiedzieć najlepiej.(Bo z tego

domyślam się że kupiłeś na allegro ) :smiley: )

przecież jak masz zamiar włożyć z tym tą płytę do napędu, nawet jak nadrukujesz to musisz to wyciąć