CANON IP1000 vs IP1500

Jak w temacie który lepszy.Czy opłaca się kupować canona?

Widze że cały cardrig jest do kupienia za 15 zł(podróba)

Czy na podróbie jest ładna jakość wydruku?

Czy długo będzie działać na nieorginalnych cardrigach?

Czy się coś w nich psuje?

Czy jest coś tańsze w eksploatacji od CANONA?

Czy są z nią jakieś problemy?

Dobra jakość tekstu, zdjęcia też mogą być. Plusem są tanie pojemniki z tuszem. Myślę, że to dobra drukarka do domu.

Powiem Ci tak… mam od lat HP-eka i przy tej firmie zostane. Canony nie są najgorszą firmą, są dobre drukarki no i można kupić tanio cardrig, ale HP-eka można nabijać dowoli… ja swój cardrig wymieniłem może ze 3 razy a mam już sporo tą drukarke… czyli jakieś już 2 lata!! Canony, Epsony itd… czasem po nabiciu potrafią nawalić lub tusz sie wyleje bo głowica padła lbo dysza zapchana czyli typowe problemy po nabiciu tych drukarek, nie wspominając o Lexmarku bo to kompletny niewypał te drukarki!! Więc jeśli maiałbym Ci polecić drukarke to HP (koszt do 300zł)

PZDR

Ja mam drukarkę Canon IP 2000 i powiem tylko tyle że bierz Canona i się nie zastanawiaj, szybkie wydruki czarno białe i w kolorze, zamienniki na Allegro Czarny + Kolor ok. 10 zł. :slight_smile: , zdjęcia też drukuje szybko i ładnie jade już na zamiennikach jakieś 5 miesięcy i jest wszystko ok,wydruki na zamiennikach są tak dobre że nie zgadniesz czy to orginalny tusz czy zamiennik :smiley: Polecam naprawdę mocno. tak taniego i dobrego drukowania w tej cenie nie znajdziesz. :lol:

Witam, polecam równiez drukarkę Canon IP 2000 mam ja jeste naprawde extra. Dzrukuje szybko, dokładnie. Tusz - uzywam zestawu którym napełniam pojemniki, jeszcze taniej wychodzi niz zamiennik. Faktycznie różnicy miedzy oryginałem, a uzupełniaczem nie widać. Ja również bardzo długo jadę na uzupełniaczu od grudnia 2004. Więc bierz i nie zastanawiaj się wcale. Pozdrawiam sebcioseb

Dzięki,mi tam drukarka potrzebna jest najczęściej do wydruku materiału na lekcje,wieć myśle że canon będzie ok.