Cantalyst Control Center i folder ati

Witam!

Właśnie zauważyłem że na moim komputerze był instalowany wyżej wymieniony program on jest chyba od kart ati a ja mam nividia program niby usuwano ale na komputerze mam folder ati czy mogę go usunąć?

A może właśnie przez to że był instalowany ten program występują u mnie te problemy z sterownikami od karty graficznej?

A może byś napisał, jaką masz kartę graficzną? Dokładnie!

Przepraszam Gainward geforce 9500 gt 1gb ddr2

Wobec tego odinstaluj z komputera wszystko, co ma w nazwie “ATI”! Również Catalyst Control Center. Także foldery z nazwą “ATI” usuń.

Chodzi mi oto że mam w dodaj usuń programy Narzędzi software Uninstall Utility firmy Ati i jeszcze mam na dysku c folder ati i w program files folder Ati technologies te foldery mają ati 103 mb a ati technologies 6 mb czyli mam to wszystko usunąć nie?

A czy to mogło wywoływać te problemy z sterownikami i poco było instalowane cantalyst control center na moim komputerze?

Z tego co wyczytałem to te cantalyst control center było usuwane więc go niema w dodaj usuń programy

Pojęcia nie mam, skoro masz karte graficzną GeForce’a nVidia!

Ja tego nie instalowałem tylko w serwisie było instalowane w którym miałem komputer

Odinstaluj w Dodaj-Usuń Programy wszystko, co ma w nazwie “ATI”.

Te wszystkie foldery z C:/Program Files, które wymieniłeś, usuń “ręcznie” w następnej kolejności, łącznie z całą zawartością.

czyli najpierw dodaj usuń programy wszystko z ati a potem te foldery tak?

Jeszcze raz zapytam czy te programy mogły wywołać te problemy z sterownikami karty graficznej?

Zrób, jak pisałem wyżej. Oczywiście, problemy mogły być!

Na końcu pobierz dobre sterowniki do Twojej karty GeForce 9500 i zainstaluj lub zaktualizuj.

będę instalował najnowsze 280.26 czy jak instaluje nowsze to usuwać starsze?

Jeszcze jedno pytanie jak chce usunąć te software uniliti wyświetla się wybierz opcje dezinstelacji

usuń oprogramowanie kart graficznych ati randeon (Zalecane)

Usuń całe oprogramowanie układowe (ati/amd)

Które wybrać

Wybierz zalecane,a tak pozatym to pajace w tym serwisie skoro instalowali ati a ty masz GeForce 9500 ati jest do radeona no ale cóż odistaluj wszystko związane z ati najlepiej programem Your Unin-staller! on zrobi to dobrze.

Czy jak instalowali te ati to mogło to wywołać zamieszanie na kompie i te bluescreeny zacinki i artefakty związane z plikami sterowników graficznych?

Jak najbardziej ponieważ sterowniki się gryzły ze sobą to jasne.

Tak, mogły lecz nie musiały.

Co do serwisu pewnie obraz przywracali zamiast instalować system od 0 ;]

Btw zrób im reklamę ;]

Instalowali system robili najpierw formata całego komp potem system instalowali potem te nieszczęsne stery na początku też aktualizowali bios