Catalyst 10.6 błąd instalacji

(Lukaszbak Lg) #1

podczas instalacji sterowników do karty graficznej wywaliło mi błąd czy możecie sprawdzić czy wszystko jest ok podaje log z instalacji

(Łukash) #2

Co to do sterowników triale gier dorzucają?

Dziwny ten błąd wszystko z powodzeniem zainstalowane a na końcu ,błąd instalacji pakietu.Co jest nie tak w ogóle,odinstalowałeś poprzednia wersje sterowników? Wyczyść system tym i spróbuj ponownie.

(Lukaszbak Lg) #3

no wywaliłem poprzednie najpierw przez panel sterowania i wywaliło błąd przy instalacji następnie spróbowałem je przez instalator (podczas instalacji mogłem wybrać czy usunąć czy zainstalować nową wersje) i także wywaliło błąd

(Łukash) #4

Jak masz xpka to pobierz ten program co ci dałem linka i wyczyść nim pozostałości ATI.

(Lukaszbak Lg) #5

Pobrałem tego cleanera za 1 razem znowu wyskoczył błąd przy próbie instalacji więc się wkurzyłem i wywaliłem wszystko co miało w nazwie ati i poszło bez błędu teraz gdy patrzę w listę dodaj/usuń program jest tylko ati catalyst install manager tak ma być? wcześniej było tego więcej

(Łukash) #6

Jak ci wszystko gra to może zostaw to,a pod prawym mychy na pulpit nie ma Ati Catalyst?

(Lukaszbak Lg) #7

ok jest, wszystko chyba działa można zamknąć temat