Catalyst Control Center - po wył. moje ustawienia działają?

Witam.

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem Radka HD4850 no i mam ze sterami CCC (Catalyst Control Center jakby ktoś nie wiedział :slight_smile: )

chodzi mi o to czy jeśli wyłączę CCC nieważne czy poprzez exit czy w procesach to czy wtedy moja grafika będize miała te taktowania co np. sobie ustawiłem w zakładce overdrive???

Głównie chodzi mi o ustawienia 3D any-alias itp. czy po wyłączeniu CCC to działa?

mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :slight_smile:

samo exit (przycisk x na górze okna ) nie zamyka procesu więc wszystkie ustawienia napewno działają, jeśli chodzi o to czy działają po zabiciu procesu to tu wydaje mi się że mogą już niedziałać ale tego pewny nie jestem.

Możesz śmiało wyłączyć z msconfig ale jest jeden minus każde kliknięcie na zastosuj będzie powodowało wyświetlenie okna na kilka sekund “trwa stosowanie ustawień”

Usługi:

AMD External Events Utility

Autostart:

Catalyst Control Center

Catalyst Control Center

Najlepiej jeszcze wejść w Narzędzia Administracyjne> Usługi i sprawdzić czy usługa AMD External Events Utility jest ustawiona na wyłączony (Disabled).

Ba według testów wyłączenie CCC powoduje wzrost fps w grach nie duży ale zawsze te kilka fps więcej.

AMD External Events Utility miałem włączone i wyłączyłem.

No to dzięki wam za odpowiedzi =D>