CCleaner 1.34.407

Witam.Bardzo Was proszę o poradę.Chciałem zastosować ten program,ale nie wiem co mam wpisywać jak go otworzę.Chciałem przeczyścić system.Jestem w tych sprawach początkujący(zielony).Jak wpiszę to co nie trzeba albo odznaczę co innego,to powywalam,a potem nie będę mógł odzyskać.Poradżcie mi tak,krok po kroku,co odznaczać,lub co wpisać.Za każdą poradę z góry dziękuję.Pozdrawiam.

Czy to sprawdzona porada, raczej nie przenosze.

Przepraszam,ale nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić.Możesz mi poradzić coś w tym temacie? Pozdrawiam.

Nic nie odznaczaj. Cały czas klikaj dalej i dalej i instaluj. Potem jak go uruchomisz to kliknij uruchom cleanera i to wszystko.

Dzięki Ci ogromne,a jeszcze jedno,jak będę wiedział,że program zakończył pracę,i czy nie wyczyści mi z plików które używam.Bardzo Cię proszę o odpowiedż. Pozdrawiam. :slight_smile:

bez obawy. Możesz wszystko kasować. To bezpieczny program. Nie zaznaczaj tylko podopcji zaawansowane :!:

Dzięki Ci bardzo,czy da się go potem usunąć,i czy po usunięciu nie pozostanie po nim coś?Pozdrawiam.

tzn Czy po odinstalowaniu tego programu nic nie zostanie? Nie zostanie

Co to znaczy,Nie zaznaczaj tylko podopcji zaawansowane’’,to znaczy nie stawiać znaczka ,v’’.Gdy otworzyłem ten program,to w okienkach był ten znaczek,v’’.Jak chcę wyczyścić to w tych okienkach mam postawić znaczek ,V’’,czy go usunąć.Bardzo Cię proszę o odpowiedż,bo naprawdę komp wolno startuje.Proszę.Pozdrawiam.

Dla czego nie? Powinien zaznaczyć ptaszka przy "Stare dane Prefetch"to niczym nie grozi.Pozostałe pozostaw nie zaznaczone.

Nie do końca wszystko po skończeniu skanowania przechodzimy do zakładki Problemy>>Skanuj by znaleźć problemy>>Napraw zaznaczone problemy(jeśli są)>>Zapisz>>itd.

A po co go usuwać Przecież to malutki programik,może się zawsze przydać.

Czy za każdym razem będziesz go instalował od nowa?

:slight_smile:

Jak by co nie śmiać się ze mnie , to tak łopatologicznie

Uruchamiasz ikonke CCLeaner , następnie po Lewej stronie masz Cleaner , Problemy , Narzędzia , Opcje.

Jeśli chcesz wykasować zbędne wpisy w ER , naciskasz opcje Skanuj by znaleść problemy.Program zacznie pracować , oczywiscie w ramce Ustawienia skanowania problemów , wszystko ma być zaznaczone(zachaczone , jak kto woli)

Dobra , zapewne program zakończył prace , naciskamy Napraw zaznaczone problemy.Pokaże ci się komunikat Czy chcesz przywrócić kopie zapasową do zmian rejestru.Jak kto woli , w twoim przypadku naciskamy TAK i zapisujemy np: na pulpicie etc.

Pokaże ci się Ramka , w której będzie opisany problem i rozwiązanie.

Następnie naciskamy Napraw wszystkie zaznaczone problemy i wsio.

Tak samo z opcją Cleaner , służy do kasacji zbędych śmieci w naszym systemie.

Anazliza => Czekamy (Zalecane jest wyłączyć wszystkie przeglądarki) => Po Analizie Uruchom Cleaner i to wszystko…

Mam nadzieje , że jakoś pomogłem…

Pozdr.

Problemy>>Skanuj by znaleźć problemy>>Napraw zaznaczone problemy(jeśli są)>>Zapisz>>itd.Jeśli znajdzie problemy,naprawi,czy to potem zajmie jakąś ilość miejsca na dysku?

Największy plik jaki znalazłem u siebie to 1.7 kB a więc nie wiele

:smiley:

U mnie znalazło prawie 200 problemów,a ile to zajmuje miejsca to nie wiem.Nie wiem jak to sprawdzić.Nie wiem jak zrobić by Ci to przesłać.

Plik zapisuje w Moje dokumenty nazwa pliku cc_data możesz to sobie sprawdzić

:slight_smile:

Stare pliki po jakimś czasie kasujesz

Jest tego dokładnie 174 problemy,i to wszystko zapisze mi w moje dokumenty,a z kąd będę wiedział,że to są stare pliki,i pojakim czasie je mam kasować czy usuwać.

W nazwie tego pliku masz date utworzenia.

To już zależy od Ciebie ;).

Plik w nazwie ma datę jeżeli po naprawie ccleanerem wszystko jest dobrze w systemie i nic się nie popsuło to możesz wykasować od razu

:slight_smile:

Przy instalacji czytaj co jest napisane, rób wszystko to co tam pisze…

Po instalacji wybierz Analiza, a po analizie Uruchom Cleaner!

Nie obawiaj się… CCleaner nie powinien nic zepsuć…

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak cenne rady,bardzo mi pomogliście.Serdecznie Was pozdrawiam.Za 20 min.napiszę jak mi poszło.

Złączono Posta : 03.11.2006 (Pią) 16:07

Wszystko porobione,wyczyszczone,naprawione,śmiga net jak trzeba.Jesteście Wspaniali.Serdeczne Wam dzięki.Życzę Wam samych sukcesów,teraz wiem,że mogę na Was liczyć.Jeszcze raz dzięki.POZDRAWIAM.