CCleaner 1.34.407

(Kyrneh1) #1

Witam.Bardzo Was proszę o poradę.Chciałem zastosować ten program,ale nie wiem co mam wpisywać jak go otworzę.Chciałem przeczyścić system.Jestem w tych sprawach początkujący(zielony).Jak wpiszę to co nie trzeba albo odznaczę co innego,to powywalam,a potem nie będę mógł odzyskać.Poradżcie mi tak,krok po kroku,co odznaczać,lub co wpisać.Za każdą poradę z góry dziękuję.Pozdrawiam.

(lazikar) #2

Czy to sprawdzona porada, raczej nie przenosze.

(Kyrneh1) #3

Przepraszam,ale nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić.Możesz mi poradzić coś w tym temacie? Pozdrawiam.

(matty24) #4

Nic nie odznaczaj. Cały czas klikaj dalej i dalej i instaluj. Potem jak go uruchomisz to kliknij uruchom cleanera i to wszystko.

(Kyrneh1) #5

Dzięki Ci ogromne,a jeszcze jedno,jak będę wiedział,że program zakończył pracę,i czy nie wyczyści mi z plików które używam.Bardzo Cię proszę o odpowiedż. Pozdrawiam. :slight_smile:

(Danielm86) #6

bez obawy. Możesz wszystko kasować. To bezpieczny program. Nie zaznaczaj tylko podopcji zaawansowane :!:

(Kyrneh1) #7

Dzięki Ci bardzo,czy da się go potem usunąć,i czy po usunięciu nie pozostanie po nim coś?Pozdrawiam.

(Danielm86) #8

tzn Czy po odinstalowaniu tego programu nic nie zostanie? Nie zostanie

(Kyrneh1) #9

Co to znaczy,,Nie zaznaczaj tylko podopcji zaawansowane'',to znaczy nie stawiać znaczka ,,v''.Gdy otworzyłem ten program,to w okienkach był ten znaczek,,v''.Jak chcę wyczyścić to w tych okienkach mam postawić znaczek ,,V'',czy go usunąć.Bardzo Cię proszę o odpowiedż,bo naprawdę komp wolno startuje.Proszę.Pozdrawiam.

(Leon$) #10

Dla czego nie? Powinien zaznaczyć ptaszka przy "Stare dane Prefetch"to niczym nie grozi.Pozostałe pozostaw nie zaznaczone.

Nie do końca wszystko po skończeniu skanowania przechodzimy do zakładki Problemy>>Skanuj by znaleźć problemy>>Napraw zaznaczone problemy(jeśli są)>>Zapisz>>itd.

A po co go usuwać Przecież to malutki programik,może się zawsze przydać.

Czy za każdym razem będziesz go instalował od nowa?

:slight_smile:

(Lost World) #11

Jak by co nie śmiać się ze mnie , to tak łopatologicznie

Uruchamiasz ikonke CCLeaner , następnie po Lewej stronie masz Cleaner , Problemy , Narzędzia , Opcje.

Jeśli chcesz wykasować zbędne wpisy w ER , naciskasz opcje Skanuj by znaleść problemy.Program zacznie pracować , oczywiscie w ramce Ustawienia skanowania problemów , wszystko ma być zaznaczone(zachaczone , jak kto woli)

Dobra , zapewne program zakończył prace , naciskamy Napraw zaznaczone problemy.Pokaże ci się komunikat Czy chcesz przywrócić kopie zapasową do zmian rejestru.Jak kto woli , w twoim przypadku naciskamy TAK i zapisujemy np: na pulpicie etc.

Pokaże ci się Ramka , w której będzie opisany problem i rozwiązanie.

Następnie naciskamy Napraw wszystkie zaznaczone problemy i wsio.

Tak samo z opcją Cleaner , służy do kasacji zbędych śmieci w naszym systemie.

Anazliza => Czekamy (Zalecane jest wyłączyć wszystkie przeglądarki) => Po Analizie Uruchom Cleaner i to wszystko...

Mam nadzieje , że jakoś pomogłem...

Pozdr.

(Kyrneh1) #12

Problemy>>Skanuj by znaleźć problemy>>Napraw zaznaczone problemy(jeśli są)>>Zapisz>>itd.Jeśli znajdzie problemy,naprawi,czy to potem zajmie jakąś ilość miejsca na dysku?

(Leon$) #13

Największy plik jaki znalazłem u siebie to 1.7 kB a więc nie wiele

:smiley:

(Kyrneh1) #14

U mnie znalazło prawie 200 problemów,a ile to zajmuje miejsca to nie wiem.Nie wiem jak to sprawdzić.Nie wiem jak zrobić by Ci to przesłać.

(Leon$) #15

Plik zapisuje w Moje dokumenty nazwa pliku cc_data możesz to sobie sprawdzić

Stare pliki po jakimś czasie kasujesz

(Kyrneh1) #16

Jest tego dokładnie 174 problemy,i to wszystko zapisze mi w moje dokumenty,a z kąd będę wiedział,że to są stare pliki,i pojakim czasie je mam kasować czy usuwać.

(Przemekmazur) #17

W nazwie tego pliku masz date utworzenia.

To już zależy od Ciebie :wink:.

(Leon$) #18

Plik w nazwie ma datę jeżeli po naprawie ccleanerem wszystko jest dobrze w systemie i nic się nie popsuło to możesz wykasować od razu

(Robert Warszawa) #19

Przy instalacji czytaj co jest napisane, rób wszystko to co tam pisze...

Po instalacji wybierz Analiza, a po analizie Uruchom Cleaner!

Nie obawiaj się... CCleaner nie powinien nic zepsuć...

(Kyrneh1) #20

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak cenne rady,bardzo mi pomogliście.Serdecznie Was pozdrawiam.Za 20 min.napiszę jak mi poszło.

Złączono Posta : 03.11.2006 (Pią) 16:07

Wszystko porobione,wyczyszczone,naprawione,śmiga net jak trzeba.Jesteście Wspaniali.Serdeczne Wam dzięki.Życzę Wam samych sukcesów,teraz wiem,że mogę na Was liczyć.Jeszcze raz dzięki.POZDRAWIAM.