CCleaner - brak punktów przywracania

Witam, mam problem z tym programem, mianowicie nie pokazują mi się w nim punkty przywracania systemu, chociaż usługa tworzenia punktów jest na 100 % włączona. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

U mnie też nie pokazują się punkty przywracania tworzone “standardowo” przez system. Pokazuję się tylko punkty przywracania tworzone podczas instalacji lub usuwania jakiegoś oprogramowania, oraz punkty przywracania gdy tworzy się kopia zapasowa systemu. Zawsze "zbędne’ punkty przywracania można usunąć narzędziami systemowymi - “Oczyszczanie dysku”

gumiok , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Właśnie jest taki problem że ja tego Oczyszczania dysku nie mam, dlatego te punkty przywracania systemu usuwałem CCleanerem

Jaki masz system operacyjny?

Dodane 09.08.2011 (Wt) 11:34

Windows 7

Menu „Start” – Wszystkie programy – Akcesoria – Narzędzia systemowe – Oczyszczanie dysku – wybierasz „C” (chyba, że system masz zainstalowany na innym dysku) – Oczyść pliki systemowe – ponownie wybierasz „C” – Więcej opcji – Przywracanie systemu i kopia w tle – Oczyść.

Windows XP

Menu „Start” – Wszystkie programy – Akcesoria - Narzędzia systemowe – Oczyszczanie dysku – Więcej opcji – Przywracanie systemu – Oczyść.

Nie pamiętam “Visty”, ale chyba jest tak samo jak w Windows 7.

Nie mam tego oczyszczania dysku na 100 % nie wiem czemu i korzystałem z CCleanera żeby usuwać te punkty przywracania a teraz się nie da ;/ Wie ktoś może w czym problem ??

Napisz jaki masz system operacyjny i czy korzystasz z konta administratora?

Windows XP

Korzystam z konta administratora

Wejdź w “Przywracanie systemu” i zobacz czy masz utworzone jakieś punkty przywracania i ile?

Mam utworzone punkty i jest ich 19

I jeśli wykonasz te czynności to musisz mieć funkcję oczyszczania dysku.

Menu „Start” – Wszystkie programy – Akcesoria - Narzędzia systemowe – Oczyszczanie dysku – Więcej opcji – Przywracanie systemu – Oczyść.

Nie mam niestety tej funkcji :confused:

Dodane 11.08.2011 (Cz) 3:11

Dobra rozwiązałem problem sam nie wiem jak, podejrzewam że się przywracania pojawiły ponownie jak zainstalowałem poprawki bezpieczeństwa Windows. Temat do zamknięcia :slight_smile: