CD-Key Vista RTM

Witam serdecznie. Mam pytanie,skąd mogę pobrać klucze do wersji RTM Visty?

a jak ktoś ma zbędny- proszę o podesłanie na priva :slight_smile:

Serdecznie dziękuje za pomoc!

Pozdro.

wątpie czy tu uzyskasz tego keya… :x

Witam serdecznie. Mam pytanie,skąd mogę pobrać klucze do wersji RTM Visty?

Z pułki sklepowej.

ps. Raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie da ci swojego klucza - z obawy zapewne że trafi on na czarną listę Microsoft i uniemożliwi właścicielowi aktywacje.

Wiesz, każdy CDKey można pare razy użyć- a chce sprawdzić po prostu czy Ultimatka pujdzie na moim kompie- zresztą dla taty też potrzebuje Keya… bo mam PL wersje dla Taty a niemam CDkeya :confused: Pomoże ktuś? :frowning:

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 13:08

Ale niechce CDKeya DO KUPNEJ WERSJI!! Tylko do RTM… były one w CPP… i w Technet… może ktoś TAKI ma…

[Wiesz, każdy CDKey można pare razy użyć]

Nie prawda. CD-Key dla Visty RTM jest przypisany do peceta na kturym po raz pierwszy doszło do aktywacji - i nie da się aktywować kolejnej kopii na innym PC - to nie to co klucze do Bety czy RC.

[czy Ultimatka pujdzie na moim kompie]

Viste można zainstalować bez podawania klucza. I testować przez nawet 120 dni- Oczywiście to nielegalne !!

[Ale niechce CDKeya DO KUPNEJ WERSJI!! Tylko do RTM]

RTM to właśnie wersja która znajduje się w sklepie… :stuck_out_tongue:

[Tylko do RTM… były one w CPP]

Niegdy nie było do wersji RTM kluczy w CPP. A za technet trzeba sobie zapłacić z pułtora tysiąca (około 400 USD)

ahh wole legalnie miec CDkeya do Ultimate… :wink: a nie nielegalne 120…

Obawiam się że legalnie to tylko możesz mieć ze sklepu. Lub Triala którego MS wypuści już niedługo…

http://www.microsoft.com/emea/technet/e … fault.mspx

Trial który ma wypuścić microsoft a który nieoficjalnie jest już dawno dostępny moze działać do 2099 roku jak zmienisz date przy intslacji w biosie na 2099 rok a po instalacji triala visty spowrotem przywrócisz 2007.

Czy to można nazwać trialem?? przecież to działa dłużej niż żyć będziemy do 2099roku.

To jest jedna z możliwości NIELEGALNEGO obejścia zabezpieczenia Visty. I sprawa nie kończy się na manipulacji datą - to nic nie da - na 2 dni stanie a potem spowrotem tyka…

[Trial który ma wypuścić microsoft a który nieoficjalnie jest już dawno dostępny]

NIE MA żadnego nieoficjalnie dostępnego triala. A rearm używany jest do opóźnienia czasu w którym Vista lub Longhorn muszą się skontaktować z serwerem KMS o kolejny okres. Tą operacje możemy wykonać maksymalnie 3 razy.

Co ty gadasz ??

To jest legalne

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 14:08

ta …

taki system działać będzie do czerwca :stuck_out_tongue: To raz.

Po ściągnięciu aktualizacji systemu taki system zostaje zblokowany :stuck_out_tongue:

Do czerwca albo dluzej i mozna dalej aktywowac (chyba) jakos ja raz sciagnalem aktualizacje i mailem tylko w dolnym rogu ze ta kopia jest nieoryginalna a wsio dzialalo i nic mi nie zablokowalo :mrgreen:

To (przedłużenie) jest legalne tylko jeżeli nabyłeś Viste legalnie i to na licencji VOLUME. - Taką odpowiedź dostałem od Experta MS na forum IDG Poland

Zapewniam cię że nabywanie visty na p2p i przedłużanie rearmem jest NIELEGALNE!!

OTy-kosmos,proszę co niektórych userów o przeczytanie ponowne Regulaminu Forum,następnym razem będą nagrody.JNJN