Cd-rom i obraz plyty?

Witam

mam nadzieje ze uda mi sie jasno wyjasnic na czym polega problem. zaczynam. Posiadam dwa czytniki plyt dvd. Kupilem program do nauki ang i zainstalowalem go przy uzyciu czytnika nr 1, aby moc korzystacv z programu musi byc plyta w napedzie. Zaznacze ze tylko dziala w tym napedzie w ktorym byl instalowany program, niestety w czytniku nr 2 nie dziala. Wczoraj stworzylem obraz plyty przy uzyciu nero. Czytnik natomiast daemontem. Program ku mojemu zaskoczeniu zadzialal lecz niestety polowicznie bo po wykonaniu kazdej operacji domaga sie plyty w czytniku nr 1 po wcisnieciu anuluj przechodzi dalej i tak w kolko. Prosze o rade jak moge w tej sytuacji korzystac z obrazu plyty?

Ps program nazywa sie profesor henry 5

widać takie są zabezpieczenia. Nie utrudniaj sobie życia i korzystaj z napędu cd1

A instalowałeś jeszcze raz z napędu wirtualnego ??

Sprobuj.

Radzę odinstalować i zainstalować poprzez czytnik drugi.

Ja bym spróbował zmienić literę tego pierwszego napędu, i tą literę przypisać do napędu wirtualnego. Prawdopodobnie program przy instalacji wprowadził literę napędu, z którego był instalowany.

Nie masz co kąbinować. Poprostu zainstaluj z tego napędu, z którego masz zamiar kożystać.

To znaczy odinstauj program i zainstaluj z wirtualnego napędu.

dzieki za odpowiedzi. tak zrobie!