CD-room i kropki na monitorze

Mam taki problem. Gdy włożę płytę do napędu to pojawiają się kropki na monitorze? Co może być tego przyczyną?:frowning:

możesz wrzucić zrzut ekranu ??

Słyszałem wiele różnych historii, ale tą mnie powaliłeś :smiley: =D>

Powodem jest wysoki poziom wody w Odrze po ostatnich opadach deszczu spowodowanych niską średnią zarobków w Polsce i braku towarów na półkach sklepowych w latach 81-83

Kurde, sam się dziwię. Nie wiem filmik mam nagrać i wrzucić żeby udowodnić. Nie miałem takiego problemu nigdy wcześniej. A kropki się pojawiają tylko przy włożeniu płyty do napędu. Normalnie wszystko ok. Ale dobra, myślałem, że tu się pisze aby pomóc a nie pośmiać:/

Wiesz jak się screen’a robi ?

  1. Jak widzisz te kropki klikasz “Print Screen SysRq”

  2. Włączasz Paint’a (zaawansowany program do edycji grafik)

  3. Edycja/Wklej.

  4. Zapisz jako xxx.jpg

  5. Wrzucasz na jakąś stronkę

  6. Podajesz linka.

Dobra jeżeli faktycznie tak masz to idź z monitorem do kolegi i sprawdź czy po podłączeniu do jego kompa na twoim monitorze wyskakują takie kropki jeżeli tak to masz walnięty monitor jeżeli nie to : u siebie na kompie sprawdź czy tak się dzieje po podłączeniu innego napędu jeżeli dalej będzie taki objaw to wymień zasilacz a i zobacz wcześniej czy na innej grafice też tak będzie ci się działo.

Widziałem już różne usterki ale o tak egzotycznej pierwszy raz słyszę.

1.Wiem

2.Umiem nawet nagrać avi tego co się na pulpicie dzieje w camstudio

3.Piszę, że na monitorze a nie na pulpicie tzn jak zrobię prtscr to nie widać ale na monitorze widać, coś jakby wadliwe pixele?:confused: Tylko dziwi mnie że przy płycie to jest a tak nie ma…:confused: