Cd room

Nie włonczy mi się windows bo nie ma pliku ntldr. Przeinstalowac windowsa nie moge bo cd room sie zepsół. Jaki jest ratunek ?

Słyszzałem ze mo0zna odzyskać plik przez dyskietke, ale nie wiem jak. Moze trzeba ustawic botowanie w biose na dyskietke a do odyskietki wlozyc plik jakiś

Ratunkiem może być także przygotowanie wersji instalacyjnej na pendrive.

Uruchamiasz progam WinsetupUSB i przygotowujesz tam odpowiednio pliki instalacyjne Windowsa, po czym wgrywasz na pendrive, i BIOS-ie ustawiasz kolejnośc bootowania jako z USB najpierw.

BTW. Nazwij jakoś konkretnie ten temat bo zaraz bedzie głośno i zielono. :wink:

http://www.frazpc.pl/b/50643

post Dexter0.

adam749 , przeczytaj post kolegi jeszcze raz.

Z Cd-romu nie może bo padł, ale fakt, że nie podał systemu plików.

Madix071 , jaki masz system plików?

Chodziło o to, że ten plik można u kogoś nagrać na dyskietkę i skopiować.

Zapomniałem dopisać.

Madix071 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do śmietnika. Na forum używamy polskiej pisowni, proszę więc edytować swoją wiadomość dostosowując ją do wymagań języka polskiego, co tyczy się również znaków diakrytycznych.

Jakie to proste, tylko ciekawe od ilu lat jest w BIOS-ie bootowanie z USB. Pytam tak z ciekawości bo jak się kupiło komputer w tym roku to normalka, ale podobno komputery powinno się wymieniać co roku, a samochody co dwa lata. :slight_smile:

Może i #-o ale po dłuższym :-k trzeba powiedzieć od czego są update’y BIOS-u? :smiley: