Cel gry GTA : SA MP

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest główny cel gry gta sa multi~ ? Jest to cos zbliżone do Mmorpg gdzie sie lvle zdobywa czy tylko bezmyślna nawalanka ?

No wiesz a jaki jest główny cel Gt:SA ?? Bo jakoś nie widziałem tam nigdy leveli ani niczego takiego… Odpowiedź na Twoje pytanie jest to

To jaki jest cel gta sa to wiem ale myślałem ze w mp jest troszkę inaczej , dzięki za odpowiedź

GTA:SA MP to jeszcze większa rozwalanka niż wersja ‘one Player’ :smiley: tam przynajmniej są jakieś misje :stuck_out_tongue:

SA-MP na serverach deatmath (czy jak to się pisze) to przeważnie nawalanka, masz zwykłe serwery by jeździć po mieście kupować domy, z kolegami różne jajca porobić, a też masz serwery typu roleplay i tam zdobywasz lvl wszystko tam się dzieje tak jak w rzeczywistości tzn idziesz do pracy, zarabiasz na życie, kupujesz samochód, jedzienie itd :wink:

O to bardzo ciekawie sie zapowiada :slight_smile:

Niekońiecznie bezmyslna rozwalanka, zależy od tego na jkaim serverze graesz a konkretnie jaka w grana jest na nim mapka. Jeżeli grasz na GodFatherze to tam nie ma strzelania. Tam musisz wyrobic prawko, kuipic dom, znaleźć prace lub przyłączyć się do jakiejś frakcji np. taxi, policja, SWAT, Gwardia Narodowa lub do jaiejś mafii LCN lub Yakuza albo też do gangu Groove, Vagos albo tez Ballasi. Będąc w policji sćigasz przestępców i dajesz mandaty. A w gwardi narodowej stoisz na granicy jako celnik albo biezesz udział w akcjach. Gra na serverze odzwierciedlającym prawdziwe życie jest znacznie ciekawsza niz zwykłen zabijanie sie. Polecam GodFather.

A takie serwery stoją non-stop czy to ktoś sobie założył serwer tego typu i może go wyłączyć w każdej chwili ?

Zwykle są non-stop. Jeżeli są na płatnym hoscie a jeżeli ktos postawił server na swoim komputerze to często się zdarza że go wyłąncza kiedy sobie chce. :stuck_out_tongue:

Ale rozumiem że nie trzeba płacić za grę na tych non stop ?

Jak dla mnie to idziesz do kumpla z kompem i gracie we dwóch z piwkiem u boku. To już nie będzie bezmyślna nawalanka, tylko dobra zabawa. :wink: Sprawdzone. :wink:

nie, nic nie trzeba płacić, wszystko jest za darmo, jedynie niektóre serwery mogą mieć założone hasło gdy robią jakies stunty albo klanówki, ale 90% serwerów jest bez hasła :wink:

wszystkie serwery są darmowe w sa-mp

Celem gry Gta: SA Mp jest tylko bezmyślna nawalanka :smiley: Ale fajnie się gra z innymi ludźmi w SA…