Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile

Witam,

od kilku dni kiedy próbuję otworzyć program wyskakuje mi komunikat “centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile przestał działać” odinstalowałam/ zainstalowałam i nic to nie dało czy ktoś może mi pomóc

z góry dzięki

pomocy ![-o<

mała zmiana teraz nie wyskakuje mi już komunikat po prostu po wybraniu “otwórz” nic ale to nic się nie dzieje. Nie wiem czy to coś pomoże ale w menedżerze urządzeń mój smartphone jest widoczny a w centrum synchronizacji jest ale odłączony

błagam o pomoc to naprawdę ważne

pozdrawiam

nie róbcie mi tego pomocy

Miałam zainstalowane Centrum obsługi urządzeń mobilnych windows i aktualizację sterowników tego centrum, odinstalowałam je za pomocą “programy i funkcje” jednak po wejściu do Panelu sterowania" nadal to centrum tam jest i nie wiem jak się tego pozbyć bo za każdym razem mi próbuje zainstalować jakieś sterowniki. Proszę o pomoc

majka420 Rozumiem że przy każdym uruchomieniu kompa chce ci instalować jakieś sterowniki? Temat i tak zaraz zostanie usunięty za podpięcie i odkopywanie ale jeśli jest tak jak napisałem wcześniej to pokaż log z autorunsa. Pobierz plik http://technet.microsoft.com/pl-pl/sysi … us%29.aspx rozpakuj, uruchom program, automatycznie rozpocznie się skan. Po jego zakończeniu. Menu Plik Save - zapisz raport na dysku. Spakuj ten raport i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj.

Wielkie dzięki djkamil09061991przepraszam, że nie chciałam się wcinać pod inny temat to z nerwów.

Zrobiłam tak jak napisałeś udostępniam link do zrzutu autoruns które zrobiłam dzisiaj

http://download.hellshare.pl/autoruns1-zip/8175181/

Będę wdzięczna za pomoc

Uruchom autorunsa i odznacz w:

HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms

-rdpclip

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-Adobe ARM

-GrooveMonitor

-SunJavaUpdateSched

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-Google Update

-WMPNSCFG

HKLM\System\CurrentControlSet\Services

-AdobeARMservice

-AdobeFlashPlayerUpdateSvc

-gupdate

-gupdatem

-Microsoft Office Groove Audit Service

-MozillaMaintenance

-MSSQL$SQLEXPRESS

-odserv

-ose

-ServiceLayer

-SQLBrowser

-SQLWriter

Następnie przejdz do zakładki scheduled task i odznacz wszystko co się da, potem jeszcze w zakładce Everything odznacz to co ma przy wpisach napisz File not found. Po tym restart kompa.

Jeśli to nic nie da, to napisz dokladnie w jakich momentach to centrum sie uruchamia oraz gdzie jest widoczne jako zainstalowane, tam odrazu w panelu sterowania czy tam gdzie widać wszystkie zainstalowane programy.

nie bardzo rozumiem co napisałeś: Następnie przejdz do zakładki scheduled task i odznacz wszystko co się da, potem jeszcze w zakładce Everything odznacz to co ma przy wpisach napisz File not found. Po tym restart kompa.

To centrum widać od razu jak się wchodzi do Panelu sterowania

Jak uruchamiasz autorunsa to u góry masz takie zakładki i tam jest zakładka scheduled task i everything

pogrzebałam trochę w menadżerze urządzeń i tam odinstalowałam ten sterownik i już nic się nie uruchamia przy stracie systemu także dzięki wielkie za pomoc. Temat do zamknięcia