Centrum Zabezpieczeń nie wykrywa Kasperskiego

Witam!

Po wyjściu z gry Prince of Persia Centrum Zabezpieczeń zaczęło mi wmawiać, że nie mam zainstalowanego programu antywirusowego. Mam Kasperskiego 6.0 (i wcześniej był wykrywany :wink: ) . Nie wykrywa także zapory (od Kasperkiego) oraz mówi, że Windows Defender jest wyłączony ( a jest włączony :stuck_out_tongue: ) . Co mam zrobić, aby było jak dawniej ?? Próbowałem przeinstalować Kaspra i nic . Jeszcze jedno : mam Ashampoo Antispyware 2 i z każdym uruchomieniem Windows zgłasza, że “plik hostów systemu Windows został zmieniony” i że jeżeli się tego nie spodziewałem, to może być robota jakiegoś spyware. Mogę albo cofnąć albo zezwalać. Kliknięcie na cofnij nic nie daje, bo za sekundę znowu wyskakuje to samo i tak bez końca … Więc klikam na Zezwól i jest ok. O co chodzi z tym plikiem hostów ? Czy mogę być pewny, że Kaspersky działa ok, skoro w zasobniku systemowym jest jego ikonka (na czerwono wyświetlana) ??

Dziękuję z góry i pozdrawiam :wink: .

Wyłącz centrum zabezpieczeń, albo wyłącz komunikaty centrum.

ile Ty masz tego na tym komputerze? :? wygląda mi to na to że kolidują ze sobą.Kaspersky ma włączone zapore i do tego jeszcze jest zapora z defendera? Jeśli pisze że wszystkie usługi są włączone to kaspersky działa bez problemów ale na Twoim miejscu zainstalował bym coś lekkiego…

Avira PersonalEdition Classic + Spybot + dr web cureit do tego mądra głowa w internecie i mozilla albo opera.ewentualnie skaner kaspersky online

Ale to jest program Antyspyware, więc z Kasperskym nie koliduje :wink: . Używam Kasperskiego jako antywirusa i dwóch programów Antyspyware - Windows Defender i Ashampoo Antispyware 2 , więc to chyba nie jest za dużo :wink: . Proszę o dalsze pomysły :wink: .

Dziękuję z góry i pozdrawiam :wink: .

Temat:Plik HOSTS

http://www.enter.net.pl/forum/viewtopic.php?t=27253