Ceny idą w górę

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Masz chłopie jakiś problem z tymi sprawami. Poczytaj swoje posty. Jak nie ruchanie, to penisy. Jak nie penisy to waginy. Polecam wizytę u specjalisty.

1 polubienie

“Mam z Tobą problem, więc uważaj”.
Problemy to między sobą na PW rozwiązujcie a nie śmietnik robić.

To są grożby karalne, nie rozumiem czemu tu nie ma bana
@FadeMind

Uparty jesteś naprawdę. Tylko nie rozumiem kompletnie po co i co z tego masz. Przestaje reagować na te wasze zaczepki bo to jest chore.

Gość się zreflektował, usunął wpis (ale został on w pamięci cache forum) bo ktoś wreszcie zaczął go słuchać a nie tylko atakować. Jesteście pod obserwacją, sami prowokujecie w grupie - więc odpowiedzialność się rozprasza a na końcu biegniecie do administracji z płaczem, bo kogoś poniosło w komentarzu.
Gdybym miał się zachować sprawiedliwie to kilka osób z automatu dostało by miesięczne nagrody za nękanie i prowokowanie. Jednak uznałem, że zostawię to. Wyczyszczę atmosferę i odwrócę sytuację. Widocznie działa, bo ton wypowiedzi @anon47659612 już nie jest tak opryskliwy.

Zachowujecie się tutaj w grupie czasami jak duże dzieci w piaskownicy.

CC @LORDEK @radek68 @darek719

3 polubienia

Nie zgadzam się. Jak pisze konkretnie w niektórzych wątkach - nikt go nie atakuje (poszukaj). Gra z Tobą i tyle, dajesz się wciągać w troling. To tylko moje zdanie.

1 polubienie

Jest coś takiego jak ilościowa teoria pieniądza (chyba jakoś tak się nazywa). Mówi ona w dużym skrócie, że ceny dostosowują się do ilości pieniądza znajdujacego się na rynku. Czyli w dużym skrócie, jeżeli pojawia się więcej pieniędzy i nie jest to poparte to w większej ilości dóbr i usług, to ceny rosną - w zasadzi wartość pieniadza spada - czyli pojawia się inflacja.Trzeba wiec kapitał wpłacać na jakieś oprocentowane lokaty czy depozyty. Tutaj proponuję jeszcze sprawdzić: https://www.konto-studenckie.pl/

Nie chodzi o to czy ktoś go atakuje czy nie ale jak zachowuje się śmietanka towarzyska.

Od dawna jest przymykane oko na to co robią niektóre osoby tylko dlatego że są tutaj dłużej i znają więcej ludzi.
Znalazł się jeden uparty człowiek to każdy znalazł sobie kozła ofiarnego na wszystko zło.

ON, przyszedł nie wiadomo skąd i robi zamęt. Często, gęsto (od kiedy pojawił się), udziela się na forum, jak i na portalu. Taki typ, który “wypali” się z czasem, bądź znudzi się.
Ja proponuję przymknąć oko i tym razem, na niego. Może opamięta się.

Zamęt? Gdyby ludzie nie reagowali to nie byłoby problemu. Ale nie. Znalazło się kilku wspaniałych którzy wiedzą jak wyprowadzić go z równowagi i przednie się bawią.

To akurat prawda.

Dziękuję @anon54006378 i @anon423116 - widzę że podzielacie moje zdanie.

Nie sądzę. Może i znudzi mu się po jakimś czasie, ale później wróci z nowym kontem. Zawsze tak robi. Z tym użytkownikiem bujamy się od czasu, gdy forum było oparte na PHP BB 3.0

1 polubienie

A tego to nie wiem. Myślałem, że to kolejny użytkownik, który długo nie był aktywny i nagle przypomniał sobie o forum.

No dobra ale pytanie kiedy nie szły w górę? Bo ceny idą w górę z roku na rok. Po prostu są okresy, w których ceny idą w górę mniej, są okresy w których idą w górę więcej. Jeśli inflacja będzie się utrzymywała na obecnym poziomie, albo jeśli wzrośnie to szykuje nam sie podwyższenie stóp procentowych. A oznacza to wyższe raty kredytów, ale jednoczesnie lepsze oprocentowanie lokat oraz kont oszczędnościowych. Byłoby to na pewno plusem dla oszczędzających bo obecnie oprocentowanie lokat jest bardzo niskie https://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

No baaa… Korzeń to zawsze korzeń!

Aż się ciśnie pewne słowo na język. :crazy_face:

Jak nie wyplujesz tego słowa to ci zesztywnieje albo pypciu urosnie na nim.

Czym jest pypciu? Nie będę pewnego słownictwa używał na forum, bo nie wypada.