Ceny podzespołów wzrosły.. z jakiej przyczyny?

Kolega powiedział mi, że ceny podzespołów w sklepach internetowych podniosły się od 10 do 40 zł zależy o jaką część jeszcze chodzi… z jakiej okazji podwyższyli ceny? kiedy można się spodziewać obniżki cen z powrotem? Miałem napisać na forum bo on nie ma teraz kompa…

Przed wakacjami i w trakcie.

Przed wakacjami zwykle drożeją, i firmy produkujące kości pamięci zaczynają się denerwować na zbyt niskie ceny, ale jak ja patrze na ceny to jakoś nie widzę podwyżek przynajmniej na znaku, i oby nie poszły w górę bo mam zamiar wymienić kompa :wink:

Racja, w czerwcu chciałem kupić zasiłkę (w końcu!) i dysk, chyba, że uda mi się go wcześniej wyrwać…

w okresie wakacyjnym spada zainteresowanie kupna sprzętu komputerowego, jest go produkowanego mniej (mniej też trafia do dystrybutorów) stąd pewnie ceny w tym okresie są mało atrakcyjne, po wakacjach zaś jak zaczyna się okres studencki zwłaszcza (od października) wszystko wraca do normy). ;-).

w czerwcu karta,zasiłka i ramy nie mogę się doczekać :smiley:

aaa i wszystko jasne :slight_smile: to chyba jak co roku obniżki i podwyżki cen :slight_smile:

najlepiej kupować sprzęt w czasie wakacji czy w normalnym czasie (wrzesień, październik…) ??

po styczniu tego roku miały ramy podrozec, a tu widze ze jeszcze stanialy

moim zdaniem wszytko tanieje… już super kompa można złożyć za 1500 zł… a kiedyś było to możliwe dopiero od 3000 tyś.

było nie głosować na PO. Wszystko idzie w górę jak mój młodszy brat. Teraz nawet ziemniaki podrożeją. :lol:

To wszystko przez komunistów, :wink: w maju rozpoczynają się komunie. A obecnie większość dzieci na pierwszą komunię dostaje właśnie komputer, handlowcy zacierają ręce. :smiley:

Hehe już nie powiem skąd połowa dzieci będzie miała komputery… Real, Carrefour, Tesco a nawet Biedronka :smiley: dobrze że w Polo Markecie nie rozpowszechniają komputerów :stuck_out_tongue:

i w lewiatanie :wink: