Cenzura w internecie?

Ciekaw jestem waszej opinii na kolejny durny wymysł PiSu.

Oto link

Coś ta stronka pcworld szwankuje :-x

coś takiego:

czyżby tam było coś co denerwowało PiS?

teraz to nawet sie nie wczytuje :stuck_out_tongue:

Poznali tą opinię i wykasowali artykuł :stuck_out_tongue:

hmmm rzeczywiście są chwilowe problemy z działaniem stron na pcworld - myślę iż niedługo powinni sobie z tym poradzić :wink:

Jeżeli ta “cezura” ma działać jak ta strona… :x

:hahaha:

ja mam cos takiego … :? a chetnie zobaczyl bym co oni tam wymyslili … :slight_smile:

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005’

[MySQL][ODBC 3.51 Driver]Can’t connect to MySQL server on ‘172.16.1.20’ (10060)

/news/news.asp, line 35

Może PIS zdążył ocenzurować? :lol:

Szkoda tracić czas na pierdoły.

Zajmijmy się czymś pożytecznym…

aju możesz mniej więcej powiedzieć co było napisane tam? :slight_smile:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

znalazłem coś ciekawego :shock:


As.

wigrus : no ciekawe…

Ale tak się zastanawiam… czy poprostu dodanie znaczka “zalecane od 18 lat” przekreśliło by tą ustawe ? Raczej tak :slight_smile:

tylko coby się nie okazało że stało się to samo co wczraj ze stroną pewnego radia, wszyscy chcieli zobaczyć i serwery…ups :lol:

już chodzi :smiley:

Stronka już działa.

Na wszelki wypadek: oto ten artykuł.

Lepiej późno niż wcale :slight_smile:

Właśnie z meczyka wróciłem. Nie miałem czasu, a nie wiadomo kiedy stronka zaczęła normalnie funkcjonować… to tak na moje wytłumaczenie :wink:

Kiedy ja o treści artykułu napisałem :slight_smile:

:mrgreen:

Dobra kończymy z OT :wink:

Zainteresowanych proszę o komentowaniu artykułu. Ciekaw jestem Waszej opinii.

Kolejny debilny (tak, nie głupi, a debilny) pomysł, kolejne miejsca pracy dla znajomych z partii (podobno mieli ograniczać wydatki na administrację i urzędasów).

Ale cóż, musimy zacisnąć zęby i przeżyć jakoś to bagno w które sami się poprzez wybory wpędziliśmy (albo spakować się i wiać jak najdalej).

Jeszcze bardziej poronionym pomysłem naszego rządu jest wydatek 20mnl na Świątynie Pychy, tfu, Opatrzności z pieniędzy podatników, czyli moich.

Ja wybrałem. ******** stąd.

======================

monczkin

Najpierw zabrali się za TVP ale to jescze rozumiem telewizja publiczna, zazwyczaj była podporządkowana władzy. Światczy o tym przypadek Federowicza , z anteny zniknoł jego program “SEJF” , powodem była piosenka o braciach Kaczynskich. Satyryk nie wytrzymał odszedł.

A teraz zabierają sie za internet, ciekawe jak im się to uda.

Ale powoli pachnie mi to Rosją i dawniej Ukrainą.