Cerberus p6331-6 - migająca dioda WLAN, brak interentu

Witam :slight_smile:

Jestem użytkownikiem wspomnianego wcześniej urządzenia.Do niedawna wszystko było w porządku. Wyjechałam na wakacje, wracam, a brat mi mówi, że wcięło internet. Patrze na router - lampka WLAN’u sie nie świeci. Czasem miga. Czasem działa, ale połączenie potrafi sie zerwać w różnych momentach. Wydaje mi sie, że zawsze, kiedy wyłączę komputer - bazę to, po małej chwili lampka przestaje świecić, potem już tylko miga. W domu poza komputerem ‘bazą’ mam jeszcze laptopa i stacjonarny. Zaczęłam też konfigurację routera. W “optional Settings” adresy IP są puste (0.0.0.0. czy jakoś tak).

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł, co robić?

Wersja systemu matki to win 98, jeśli to istotne. Jestem żółtodziobem; )

Połączenie z routerem jest, czy nie ma tylko połączenia z internetem?

Połączenia z internetem. :frowning:

Zrestartuj router do ustawień fabrycznych, wejdź do Quick Start i skonfiguruj połączenie na nowo. Konfiguracja tego routera zajmuje chwilę. Wchodzimy na stronę konfiguracyjną routera, do Quick Start, wpisujemy dane potrzebne do połączenia (nazwa użytkownika i hasło), zapisujemy (Apply), potem zapisujemy ustawienia na stałe (Save config to flash), restart routera i wszystko powinno działać. Używałem tego routera do neostrady i wiem co mówię. :wink:

Poza tym:

  1. Telefon działa?

  2. Na wszystkich komputerach jest tak samo?

  3. Czy gdy wszystko było w porządku wykonałeś kopię zapasową (zapis konfiguracji routera do pliku) i teraz jesteś w stanie odtworzyć konfigurację routera z tej kopii?

Pozdrawiam.

Dzięki, pomogło, zapomniałam tylko napisać :smiley:

Temat można zamknąć:D