Certyfikat/naklejka/ autentyczności


(Kga1) #1

Kupiłem oryginalnego XP zamontowałem,nakleiłem naklejkę,zarejestrowałem w Microsowcie, odrazu aktywując przez internet i po jakimś czasie zauważyłem że naklejka/certyfikat/ został porwany przez mojego 4 -letniego wnuczka.Wyskubał w sposób skuteczny element z numerem .Pytanie brzmi: jak mogę uzyskać nową naklejkę certyfikatu autentyczności. Pracownicy infolini z aktywacji nie wiedzą?


(adam749) #2

Masz ten system zainstalowany?? Jak masz to ściągnij program Everest Ultimate i w nim możesz podejrzeć key'a


(slawektor) #3

adam749 , ale czy no w wersji próbnejpokazuje? niewiem nie jestem pewien gdyby nie chciał pokazac to można uzyć jeszcze KeyFindera http://www.download.net.pl/1679/Win-KeyFinder/


(adam749) #4

Niewiem, bo mam zarejestrowaną. Ściągnij i sprawdź. Jeszcze są inne programy do tego, ale pierw sprawdź Everesta.


(slawektor) #5

ja to samo też mam zarejestrowaną i właśnie zarejestrowana pokazuje wszystko, nie zarejestrowana nie wszystko ,,,stąd było moje pytanie a czego nie pokazuje nie pomiętam #-o


(Kga1) #6

Ale ja pytam jak uzyskać duplikat/nową/ naklejkę/certyfikat/ autentyczności.Podróżuję z laptopem i przydała by się w razie problemów.Na numer czy taż kod do tej płyty który mam zapisany?


(slawektor) #7

Jak masz orginała to skontaktuj się z oddziałem Microsoft i im wytłumacz o co Ci chodzi.

Słyszałem że potrafią pomóc w takiej sytuacji, a tu masz odpowiedz na swoje pytanie . Microsoft wymienia także certyfikaty autentyczności http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... ntycznosci Podobno nową naklejkę nazywa się świnką lub prosiaczkiem :smiley:


(Kga1) #8

Dziękuję za link.To załatwia sprawę i kończy temat.Nośnik jest oryginał. :smiley: