Certyfikaty w ie


(Grzesiekzurek) #1

mam problem przez te cholerne certywikatn zabezpieczeń które mi na okrągło wyskakują niechcą mi chodzic niektóre linki, moze ktoś wie jak to wylaczyć ?czy wystarczy tylko ie ..>>własciwości internmetowe.>>>zawartość>> certyfikaty >>zawaansowane i tam wszystko powyłączać czy coś jeszcze trzeba zrobić ?

prosze o pomoc bo brat mnie zabije jak mu niebedzą strony bukmachcerskie chodzily aha i jeszcze jedno te certyfikaty są związane z wersją javy ? bo zmieniłem na nowszą a kiedyś mi sie coś takiego niezdarzało...bo miałem tą z opery...

plis o szybką odpowiedź


(Piotr P.) #2

IMHO jest to zwiazane z java.

Tu masz link do mojego posta http://groups.google.pl/group/pl.comp.o ... ac8989b12e


(Grzesiekzurek) #3

:lol: :lol: zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcja i dale j to samo :frowning: :frowning: :(ie>>>właściwości internetowe>>>zawansowane>> na dole jest zabespieczenia ,co będe wymieniał sami zobaczcie i które mają byc zaznaczone a które odznaczone żeby chodziło ?bo w operze działa,bo wcześniej niemogłem się zalogować na niektórych stronach a teraz już mi sie nieuruchamiają bo odznaczyłem wszystko,awięc co mam zaznaczyć ?(żebym mógł sie zalogowaćw IE np na https://www.betandwin.com ) :lol: :lol:

pozdro


(Tomek Zamlynny) #4

start-> uruchom-> certmgr.msc


(Grzesiekzurek) #5

i co tam zrobić ? zeby sie niepojawialo okno certyfikatu i wszystko chodzilo okli... moze jakiś klucz rejestru trzeba usunąć ?