cFosSpeed 3.12 - opinie o programie

Witam !!

Głównie w moim zapytaniu chodzi o program cFosSpeed 3.12 jest to narzędzie do przyśpieszania pracy neta,zapewne dobrze o tym wiecie,ale nic.Chciałbym sie dowiedzieć czy to jest najlepszy program do przśpieszenia neta?

Jeżeli ktoś zna bardzo dobrze działające programy do wyżej wymienionej funkcji prosiłbym żeby mi je napisał i uzasadnił swoją odpowiedz !!

Niepowiem,że zależy mi na czasie chociaż tak jest więc jeżeli ktoś może szybko odpowiedzieć to prosze o to!!

Z Góry Dziękuje !!

Używam aktualnie tego programu na neo 512 i jest fajnie. Ten program nie przyśpiesza neta, tylko zmniejsza Pingi. pozdro

aha a ja mam internet radiowy z firmy Norcom ISP ,używam przeglądarki Internet Explorer i czy bedzie sie ten program tak samo nadawał do mnie jak i do Ciebie?? prosze o szybką odpowiedz z Góry Dziękuje !!

Darmowy w miarę skuteczny i prosty w użytkowniu jest

-TCPOptimizer.exe-oczywiście samo pojęcie przyspieszenia

jest względne-ale pozwala na wyrobienie sobie własnego zdania

Na radiowce cFosSpeed nie działa

PROSZĘ MODELATORA O PRZENIESIENIE TEMATU, TU SĄ SPRAWDZONE PORADY

Jeśli chcesz mieć szybciej to przerzuć się na inną przeglądarke - polecam opere

Właśnie :slight_smile:

Po kilku testach z włączonym i wyłączonym programem stwierdziłem że program nieznacznie zwalnia mi neta, a już na pewno nie przyśpiesza.

Co do tego programu o którym mówisz , to jest to pic na wodę , kompletna bzdura z tym przyspieszaniem internetu , a jaki jest najlepszy program do przyspieszania netu?

Nie ma takiego!

Prędkość netu zależy od twojego dostawcy.

Albo FF , ale nie o tym tu mowa , choć nie powiem , ciut prawdy w tym jest .

przeniosą na pewno, zawsze przenoszą i chyba MODERATORA. Pozdrófki :wink:

Złączono Posta : 10.02.2007 (Sob) 14:38

A co to znaczy?? Na czym to polega, że zmniejsza pingi??

Nie ma takich programów, są do optymalizacji połączenia oraz sterowania ruchem.

Radze poczytać:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … pic=13406#