cFosSpeed - z czym to sie je?


(Noboo) #1

przeczytalem informacje z oficialnej strony programu i wyglada na to ze jest to bardzo przydatne narzedzie. pytanie tylko czy bedzie on funkcjonalny m.in. w moim przypadku.

na temat mojego łącza wiem tyle: antena na dachu, serwer na poddaszu, internet w domu. ciezko mi powiedziec cos wiecej, bo kochane i urocze panie konsultatntki z wielkimi oporami udzielaja jakichkolwiek informacji na temat lacza;/ strona dostawcy jest TUTAJ.

moj pakiet to Neo Speed. jesli jest jakas mozliwosc sprawdzenia online informacji o moim łączu, to mi ja podrzuccie i dopisze to w poscie.

chodzi mi glownie o to czy dzieki temu programowi gry online (glownie fps, mmorpg) beda dzialaly mi sprawniej i z mniejszymi pingami, oraz czy przy korzystaniu z bitCometa bede mogl rownierz korzystac z przegladarki internetowej (bo przy wlaczonym bitcomecie przegladarka daje monity o timeoutach i wogoole nie laczy sie ze stronami).


(Myszonus) #2

Jak najbardziej jest to przydatny program. Sprawia że każdy program działa na swoim paśmie nie zapychając innych. Po ustawienu priorytetów masz pełną kontrolę nad przepływem danych z pc i do niego :slight_smile:


(Noboo) #3

czyli nie ma znaczenia ze nie jestem uzytkownikiem zadnego modemu dsl, sdi i ten program jest dla wszystkich uzytkownikow i-netu...?


(Myszonus) #4

Tak :slight_smile: rodzaj łącza nie ma w tym wypadku znaczenia. Tak samo prędkość :slight_smile: Ważne żeby mieć neta :wink: