cFosSpeed - z czym to sie je?

przeczytalem informacje z oficialnej strony programu i wyglada na to ze jest to bardzo przydatne narzedzie. pytanie tylko czy bedzie on funkcjonalny m.in. w moim przypadku.

na temat mojego łącza wiem tyle: antena na dachu, serwer na poddaszu, internet w domu. ciezko mi powiedziec cos wiecej, bo kochane i urocze panie konsultatntki z wielkimi oporami udzielaja jakichkolwiek informacji na temat lacza;/ strona dostawcy jest TUTAJ.

moj pakiet to Neo Speed. jesli jest jakas mozliwosc sprawdzenia online informacji o moim łączu, to mi ja podrzuccie i dopisze to w poscie.

chodzi mi glownie o to czy dzieki temu programowi gry online (glownie fps, mmorpg) beda dzialaly mi sprawniej i z mniejszymi pingami, oraz czy przy korzystaniu z bitCometa bede mogl rownierz korzystac z przegladarki internetowej (bo przy wlaczonym bitcomecie przegladarka daje monity o timeoutach i wogoole nie laczy sie ze stronami).

Jak najbardziej jest to przydatny program. Sprawia że każdy program działa na swoim paśmie nie zapychając innych. Po ustawienu priorytetów masz pełną kontrolę nad przepływem danych z pc i do niego :slight_smile:

czyli nie ma znaczenia ze nie jestem uzytkownikiem zadnego modemu dsl, sdi i ten program jest dla wszystkich uzytkownikow i-netu…?

Tak :slight_smile: rodzaj łącza nie ma w tym wypadku znaczenia. Tak samo prędkość :slight_smile: Ważne żeby mieć neta :wink: