cFosSpeed

witam.wszyscy zapewne wiedza co to za program przynajmniej w teoretyce,a jak jest w praktyce?korzystal ktos z tego programu?pomaga on rzeczywiscie zrzadzac ruchem sieciowym, i czy to cos wam daje? bo wiadomo ze on nic nie przyspieszy :smiley:

Przyśpieszyć nie przyśpieszy ale zoptymalizuje łącze. Uważam że działa bardzo dobrze. Używam go już długi czas (v3.00) i są duże efekty w działaniu :slight_smile:

Podzielam zdanie Myszaka ale u mnie restartowało system coś sie nie zgrały stery ale program faktycznie optymalizuje łącze, jest wersja też do modemów szkoda ze płatne :^o

czyli nie jest to kolejny program który duzo potrafi tylko w teoretyce?

Złączono Posta : 02.06.2006 (Pią) 11:04

jeszcze jedna sprawa,mam neo wiec potrzebny mi cfos speed czy tylko cfos?

Złączono Posta : 02.06.2006 (Pią) 11:13

a i powiedzcie mi w czy mzauwaze roznice korzystajac z tego programu

Jeśli korzystasz z programów p2p to tak, zainstaluj cfos speed.

Program zoptymalizuje ci łącze z neo. Już nie będzie korzystal z protokolow http i nie bedzie ci już mulilo stron. Wierz mi, działa.

program hmm niby działa :wink: ping w grach spadł o 5-10 :smiley: hehe

jak mam byc szczery to mi to nic nie pomaga jak mam wlaczony jakis program p2p. owszem troszke szybciej ale te troszke to prawie nic…jak dla mnie to ten program slaby jest…nic nie daje

A skonfigurowałeś priorytetyi protokoły ;] :?:

hm…mam wersje 3.01 i tam wszsytko jest pokonfigurowane, ze p2p to ma najnizszy priorytet. jak wiesz jak to powiedz to skonfiguruje:)bo ja nie wiem :slight_smile:

Ustaw sobie wyższy priorytet na p2p jednocześnie wyższy na HTTP - bądź dodaj przeglądarkę na wysoki - u mnie działa aż miło :wink:

Zaniżył mi prędkość ściągania o 20kb/s mimo, że dałem firefox.exe najwyższy priorytet, dziękuje za taką optymalizacje ;/

Ford

Jest to optymalizacja wsteczna. :wink:

Program jest bardzo dobry.

Polecam. :spoko: