Chaos Theory - 3 Misja (Bank)

Po zjechaniu po lini z dachu jestem w takim małym pomieszczeniu z laserami (scren) jak mam z niego wyjść :?:

10se2.th.jpg

PS. Są w tym pomieszczeniu kompy ale za ich pomocą nic się nie da zrobić.

Musisz wyjść z tego pomieszczenia dzwiami które są naprzeciwko Sam-a na tym screenie a lasery unieszkodliwić na jakiś czas pistoletem i prawy przycisk myszy… Dezaktywuj jeden laser i podejdź bliżej i tak rób aż dojdziesz do dzwi… Później wychodzisz z pomieszczenia i masz klienta na krześle więc zachowuj się cicho.

PS: Każdy laser ma 2 końce, jeden z nich możesz pistoletem zdeaktywować. Aby to zrobić przetrzymaj trochę prawy klawisz, gdy już nie będzie widać żadnego lasera zdeaktywuj szybko następny.

Później będziesz miał pokoje zapełnione laserami, wtedy najlepiej iść za przeciwnikiem albo ogłuszyć go i ze zwłokami przejść na drugi koniec… W tej grze trochę będziesz musiał namyśleć…

Powodzenia

PS: Ja tą gre przeszedłem 3 razy (2 razy na najtrudniejszym poziomie i raz na medium) Gra jest fenomenalna… 3maj się i mam nadzieje że Ci pomogłem…

Jeśli będziesz miał inne problemy to nie pisz na forum, napisz na moje GG :slight_smile:

dzieki ToNy.PL , jak będę miał jakieś problemy to napewno napisze na GG.