Chce kupić laptop

Witam mam nastepujący problem (dylemat) heh:)

Otóż tak jak w temacie chce kupić laptop o następujących parametrach cena jest dość okazyjna nawet jak na laptop LG Chodzi mi czy cena a konfiguracja laptopa jest dobra i czy opłaca sie go kupić?

LG EXPRESS F1-225GY T2250/15,4 GLARE/60/512/DVDRW/WLAN/XPH

Procesor

Intel CoreDuo T2250 1,7GHz 533MHz

Pamięć cache

2 MB

HDD

60 GB S-ATA 5400

Pamięć RAM

512 MB DDR2 / 667

Ilość wolnych banków pamięci

1

Matryca

15,4 cale Fine Bright (Glare) WXGA(1280 x 800)

Karta graficzna

Intel GMA950(up to 128MB) Zintegrowana

Napęd

DVD Super Multi

Bateria

6 Cell(Li-Ion) 2 godz. 49 min.

Złącza zewnętrzne

3xUSB, VGA, Mic-in, RJ45, RJ11, S-Video, IEEE1394, S/PDIF(Headphone), PCMCIA Card Type I/II

Łączność

56Kbps MDC Modem, 10/100 Mbps Ethernet, WiFi 54 (Mbps) - 802.11b/g

System operacyjny

MicroSoft Windows XP Home Edition

Gwarancja

24 m-ce

Waga

2,75 kg

A jaka cena?

a cena ?? Bo konfiguracja całkiem dobra. Oczywiście napisz co na tym laptopie chcesz robić.

Cena to 3100zł chce na nim wykonywać prace jak przy normlanym kompie tzn. WOrd itd

pisanie stron internetowych

czasami jakaś gierka i to wszytsko

Rozumiem, że lapek nówka i na chodzie (bez jakiś tam uszkodzeń, skoro cena okazyjna). Jestem czekaw równiez - jaka cena?

Do biura - bardzo dobry, a do gier - dobry, przy bardziej wymagajacych grach może zabraknąć ramu, bo grafa ci zabierze te swoje 128mb.

Ja mam podobny - tylko że innej firmy i procek AMD Sempron - i wszystko chodzi cacy!

Oczywiście że nowy do tego 24 miesieczna gwarancja wiec wszytsko mówi samo za siebie :slight_smile:

Znakomity laptop i masz szczęście, że udało Ci się go dostać. Niestety w ofercie dystrybucyjnej nie jest już dostępny. Co mnie sie najbardziej w nim podoba to wydzielona klawiatura numeryczna. Wreszcie ktoś zagospodarował w całości miejsce

Krótko mówiąc - bierz zanim zniknie