Chcę kupić nagrywarkę DVD, pomóżcie

Na jakie parametry powinnam zwrócić uwagę oglądając je w sklepach? Tzn. co wypada aby miała obecnie klasyczna nagrywarka DVD? :slight_smile:

ja polecam LiteON SHW-16H5S, patrz, żeby nagrywała zwykłe płyty przynajmiej 48x, a DVD do 16x i żeby nagrywała DVD+/-R DL i DVD+/-RW

a ja polecam benq i lg a liteona odradzam

ja polecam LG h10 mam ja i jest swietna. oczywiscie jak masz duuzo kasy to Plextor :slight_smile:

zwróć uwage na korekcje błędów czas dostępu

maxymalne prędkości z jakimi nagrywa nagrywarka nie mają większego znaczenia !

odradzam nagrywarki liteona oraz lg

polecam sony plextor

A co siedzi pod obudową nagrywarki liteon? tam sobie “siedzą” “bebechy” właśnie sony , nawet wystarczy lekko zmodyfikować firmware i z liteona jest sony lub odwrotnie. Nie ma regół obecnie co do jakości nagrywarek w cenach przystępnych , każdy chwali to co ma, kupuj jakiąś LG , 3 lata gwarancjii , w razie awarii sprzętu ,wizyta serwisanta w domu , sprzęt jak sprzęt nagrywa wszystko co popadnie , zresztą jak wszystkie inne nagrywarki.

ok dzięki za info :slight_smile:

LiteON SHW-16H5S mam polecam, odczytuje nawet mocno zniszczone płyty z ta samą zniszczoną płytą nie poradził sobie czytnik Samsunga i 2 nagrywarki LG.

Macie te nagrywarki, czy kolega tak powiedział?

Nie zawsze mam karte GF FX 5500 i raczej wolał bym Radeona 9550 :stuck_out_tongue:

miałem obie firmy :slight_smile:

teoretycznie tak ale jednak soniaki są lepsze być może to kwestia lepszego dopracowania firmwaru

Polecam Benq 1655

Nagrywarka Super :!: