Chce poznac wasze zdanie

Jak nalezy przeciw dzialac przestepczosci? Chce poznac wasze zdanie co nalezy robic jakie metody uzywaz aby zwalczac przestepczosc. Czekam na wasze zdanie. podrawiam pa

czemu moj post zostal skasowany? przeciez wprowadzenie kary smierci to byloby zwalczanie przestepczosci…

Aby zwalczać przestępczość należy łapać przestępców! :czarodziej:

Jedynym rozwiązaniem jest zakup karabinu typu Kałasznikow Калашников

e-machinegun.gif

moim zdaniem najlepszym sposobem jest kopniak z polobrotu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Należy przeciwdziałać skutecznie ;]

Po co zakładasz dwa tematy?

Myślę, że należałoby ograniczyć przemoc pokazywaną w filach w tv

U mnie w szkole była kilka dni temu policjantka.

Jeden z uczniów należacych do subkultury tzw. “brudasów” (ludzi słuchających rocka, metalu itd.) powiedzial jej, ze na jego osiedlu dostaje często “po papie” (z wiadomych względów).

Gdy zacząl jej się zalić ze patrole na osiedlu są zerowe, zaczęla mu wypominać ze przeciez ma telefon komórkowy, istnieje taki numer jak 997 itd. Nawet jej do głowy nie przyszło zeby powiadomić swoich kolegów po fachu aby zwiększyli patrole, zaczęla w jawny sposób bronić swoich kumpli i nawet nasz nauczyciel informatyki (na informie owa pani przyszła) był oburzony…

Wniosek z tego nie wiem jaki jest…sami go wyciągnijcie :stuck_out_tongue:

To bardzo prosta sprawa - Ograniczyć między innymi bezrobocie… A jeśli idzie o karanie (jeśli prewencja się nie powiodła) to wystarczy wprowadzić roboty przymusowe … tak aby skazany miał czas wolny odpowiednio w grafiku zapełniony… Wracając do prewencji - problem leży w wychowaniu kiedy to rodzice mają największy wpływ na póżniejszy kształt życia swojego dziecka… Człowiek dorasta i jak to powiedział Wojciech Ceirowski “jeden z domu wynosi dobre zwyczaje … drugi natomiast srebra…”

Proszę używać kolorów czcionki (podpis) dozwolonych przez Regulamin Forum.

JNJN

Cytat:

2.17 Wprowadza się następujące zasady używania kolorów czcionki:

  • kolor “red” pozostaje do dyspozycji Admnistratorów;

  • kolor “green” jest zarezerwowany dla Moderatorów;

Jestem za. Za najcieższe przewinienia powinna byćstosowana kara śmierci.

Ktośkto dostaje dożywocie (morderstwa, gwałty itp) bez możliwości zwolnienia siedzi w więzieniu na nasz koszt. Za nasze podatki. Takie osobnik powinny być eliminowane ze społeczeństwa.

Nie ma skutecznej metody. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Słuchajcie Święta za pasem,może jakieś ciekawsze tematy - może tak o kurczakach lub zającu.

a były jakieś wieści o zamordowaniu kurczaka czy zająca? :lol:

A co… w gastronomii robisz… ?? Mogę podać tobię np. świetny przepis na zupę mleczną z wody…

W sumie to jedząc jajka zabijamy nienarodzone kurczaki :stuck_out_tongue:

Ciekawe co na to Radio Maryja. :mrgreen:

Kaczyńscy się za nie wypowiedzą po świętach :lol:

Jeśli dostał dożywocie i siedzi na nasz koszt,powinni wysyłać takich ludzi do pracy przymusowej,ileż to w polsce zajęć jest w sam raz dla takich ludzi.Przynajmniej zarobiliby na własne utrzymanie w więzieniu.A i tak więzienia są już przepełnione.

Po obejrzeniu filmu “Pasja” po raz drugi nie wiem czy dalej jestem za karą śmierci…

Widzisz Duda w prosocjalistycznej UE nie ma miejsca na takie pomysły… Jeśli chciałbyś zapędzić tą całą bandę pasożytów z ośrodków penitencjarnych zaraz zwaliliby ci się na głowę fanatycy z Amnesty International…

Zalegalizować :faja: i przestępczość spadnie w duzym sopniu :smiley: