Chce poznac wasze zdanie

co miales na mysli ?? :x

:x :x

a ja sadze ze trzeba zostawic Radio Maryja jako jedyne radio w kreaju - reszte usunac tak samo z TV Trwam postapic - reszte usunac i bylo by spokojniej w tv i na ulicach :slight_smile:

Typowy PiSowiec :lol:

Ale czy by było spokojniej na ulicach? Większość dzieci i młodzieży wyładowywuje się właśnie grając i oglądając TV. Gdyby im nagle tego brakło… to pewnie przeniosłyby swe czyny w realia ( nie mówię o wariatach którzy to obecnie czynią, a kłamią że to np. pod wpływem gry aby wyłudzić odszkodowania i uniknąć kary) :wink:

Ja uważam w każdym razie wręcz odwrotnie radio maryja i tvtrwam ( tadeusz rydzyk wam) :lol: powinny zostać jak najszybciej zamknięte

Już nie…

Jak myślicie dlaczego istnieje przemoc ?? Istnieje ponieważ ludzie są gniewni, a dlaczego są gniewni oraz żli ?? Bo nie mają tego co chcieli by mieć, dlatego walczą, kradna i buntują się i w efekcie mamy co mamy, a co jest tego przyczyną ?? Ano to, że jeśli człowiek nie ma pracy i nie może sobie kupić niczego, nawet gumy do żucia to kombinuje i kradnie, to samo jest jeśli ludzie mają pracę, a wykonują ją za nędzne grosze, robią to ponieważ nie mają wyboru, albo to albo bezrobocie. Niekiedy przyczyną może być także brak rozrywki, brak hobby, czlowiek nie ma co robić i wylatuje na ulice i rabuje, kradnie, gwałci, ale nie wynika to tylko z tych kilku przyczyn, przyczyną takich zachowań może być także choroba, która nie pozwala im przestać robił zły drugiemu człowiekowi, to wszystko wynika z psychiki czlowieka która jest różnorodna, więc sam problem także będzię dość trudny do zneutralizowania. Ale myśle, że od czegoś trzeba zacząć i wedlug Mnie powinno być to danie ludziom miejsc pracy aby byli zadowoleni z tego co robią, że mają prace, żę mogą wykarmić swoją rodzinę i dać im dach nad głową. Że coś robią i są z tego dumni.

I po temacie :stuck_out_tongue:

Wystarczy tych “przemyśleń” w Wielką Sobotę

Pogadacie po Świętach :stuck_out_tongue: