Chcę wgrać nowego windowsa ale mam problem

(Edziakalitowa) #1

Sama umiem wgrac system ale mam problem ,po ostatnim wgrywaniu przez sąsiada mi oprogramowania mam problem :frowning: Przy właczaniu kompa pokazuje mi sie czarny ekran gdzie pisze że mam 2 oprogramowania plus instalator systemu.Komputer każe mi wybrać system.A ja włściwie mam tylko 1 więc jak mozna to zlikwidować ten problem, bo ja na biosie zabardzo sie nie znam pomóżcie.Napiszcie mi krok po kroku :lol:

(Adrian) #2

panel sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie ...i edytuj ręcznie ustawienia opcjii autostartu kasując linijkę z systemem którego nie ma

(Ferdek31) #3

czyli masz dwa XP i instalatorr XP, z tego wynika, że instalacja nie została ukończona poprawnie

(Edziakalitowa) #4

:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: dzieki dzieki dzięki buziaczki i ciasteczka a moj kolega miał mi to zrobić 2 miesiace temu a tu niecale 5 minut ktoś obcy mi poradzil !Pozdrawiam i dziekuje :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

(ak6) #5

Jeśli to świeża instalacja to proponowałbym jednak ponowną instalację z formatowaniem dysków. (bo widzę, że to nie było robione) Pamiętaj o zrobieniu kopii dokumentów !!

(Edziakalitowa) #6

stare jak swiat to było ale teraz chce wgrać swieże więc co mam zrobić zeby znowu mi sie tak nie porobiło ,bo ja tylko moge na was liczyć :smiley:

(Ferdek31) #7

sformatuj dysk i zainstaluj od nowa bo wydaje mi się, że tam jest namieszane

(Edziakalitowa) #8

:oops: wstyd mi przyznac ale chyba jest.Ale cały dysk czy tylko c i czy można to zrobić z pozycji windows???

(ak6) #9

Tu masz dobry opis dla "zielonych" Nie chce mi się pisać tego od nowa

http://komputery.katalogi.pl/temat46168/

Powodzenia.

(Edziakalitowa) #10

dzieki teraz pedze do pracy ale w sobotę bede sie meczyć napisze wam czy mi sie udalo :lol: