Chcę wgrać nowego windowsa ale mam problem

Sama umiem wgrac system ale mam problem ,po ostatnim wgrywaniu przez sąsiada mi oprogramowania mam problem :frowning: Przy właczaniu kompa pokazuje mi sie czarny ekran gdzie pisze że mam 2 oprogramowania plus instalator systemu.Komputer każe mi wybrać system.A ja włściwie mam tylko 1 więc jak mozna to zlikwidować ten problem, bo ja na biosie zabardzo sie nie znam pomóżcie.Napiszcie mi krok po kroku :lol:

panel sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie …i edytuj ręcznie ustawienia opcjii autostartu kasując linijkę z systemem którego nie ma

czyli masz dwa XP i instalatorr XP, z tego wynika, że instalacja nie została ukończona poprawnie

:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: dzieki dzieki dzięki buziaczki i ciasteczka a moj kolega miał mi to zrobić 2 miesiace temu a tu niecale 5 minut ktoś obcy mi poradzil !Pozdrawiam i dziekuje :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

Jeśli to świeża instalacja to proponowałbym jednak ponowną instalację z formatowaniem dysków. (bo widzę, że to nie było robione) Pamiętaj o zrobieniu kopii dokumentów !!

stare jak swiat to było ale teraz chce wgrać swieże więc co mam zrobić zeby znowu mi sie tak nie porobiło ,bo ja tylko moge na was liczyć :smiley:

sformatuj dysk i zainstaluj od nowa bo wydaje mi się, że tam jest namieszane

:oops: wstyd mi przyznac ale chyba jest.Ale cały dysk czy tylko c i czy można to zrobić z pozycji windows???

Tu masz dobry opis dla “zielonych” Nie chce mi się pisać tego od nowa

http://komputery.katalogi.pl/temat46168/

Powodzenia.

dzieki teraz pedze do pracy ale w sobotę bede sie meczyć napisze wam czy mi sie udalo :lol: