Chcę zgrać kasete magn. na Cd - jak?!

Mam do “przerobienia” kilka kaset magnetofonowych na Cd. Do tego celu uzywam Nero 6. - opcja: Konwertuj tasmę na Cd. Otwiera się kreator konwersji, 4 kroki, a jakże. Wszytko pieknie. Nagrało sie , mozna szumy usunąć itp. Ale to wszytko ma powiedzmy 45 minut i… jak zgrywam na płytę to niczym nie różni sie od tego co na kasecie. Jest jedna ścieżka…:frowning:

Nie wiem jak “pociąć” na kawałki, utwory, fragmenty, tak, żeby mozna do tego dotrzeć szybko, jak na normalnym Cd. Wszystko dzieje się w Nero Sound Trax. Jjest tez dostep do Nero Wave Editor. Ale nie wiem co, gdzie jak… - jak to pociąć, jak to połączyć, jak to potem nagrać. Ktoś pomoze, udzieli rad…? Dziękuję.

Polecam ściągnąć program Adobe Premiere Elements wersję 30to dniową - jest w miarę prosty, intuicyjny dla użytkownika, to sobie poradzisz :], a zrobisz w nim wszystko.

Cool Edit2000

Możesz pociąć scieżkę za pomocą Wave Knife.

http://www.komputerswiat.com.pl/include … /WaveKnife

a jak ty to robisz kreonie. tez bym chciał sobie zgrać kilka kaset na kompa ale nie wiem jak. czy uzywasz jakiegoś specjalnego sprzętu czy potrzebna jest karta dzwiękowa lub jakaś inna

mis123 nie jest do tego potzrebny zaden sprzet!! Wystarczy wierza! Podłanczas do wiezy sie przez wyjście słuchawkowe a potem do karty muzycznej do wejscia In!! Nie ma w tym nic trudnego!! Tylko to troche czasu zajmuje zanim cała kaseta sie wrzuci na kompa!! Ale to nic trudnego!! Rozgryziesz programik to dasz rady!! Powodzenia!!