Chce złożyć komputer

Jak oceniacie ten komplet??

Co byscie zmienili??

Asus K8N4-E (nForce4),SND,LAN,SATA,PCI-E

AMD Athlon 64 3200+ BOX

Gigabyte GF 6600 256MB TV/DVI

SB Live! Player 5.1 OEM

DDR 1024MB (2x512) PC-3200 KINGSTON

Samsung 160GB, 7200, Serial-ATA, 8MB cache

LITE-ON DVD(+/-)R/RW SHW-1635S OEM

obudowy Codegen 300W + USB

FDD Samsung 1.44MB

Lite-ON 16x

Słaby zasilacz wybierz cos markowego ok 400W, Tagan Chieftec (na tym podzespole sie nie oszczędza !!

Jesli Ci potrzebne 2napedy to tak, a jesli nie koniecznie to wystarczy sama nagrywara - kase zainwestuj w zasiłke

Lepiej wes wersje GT mocniejsza i wydajniejsza - wiem że droższa ale lepiej dozbierac uwierz :wink:

co do dysku cóż nie przepadam za samsungami mialem dwa i poszly w siną dal. Kilka tematów niżej jest burzliwa dyskusja na temat dysków, proponuje looknąc. Osobiście polecam cos z maxtora lub WD (sam posiadam i sprawuja sie dobrze)

Crash197 zasilacz i jest rewelka.

No chyba ze z kasą nie masz co zrobić to kup sobie pokrowiec na kompa. :wink:

ja bym na Twoim miejscu zmienił zasilacz na jakąś markową 400 W jednostkę … nagrywarke wziąłbym jakiś model LG :smiley: I kupił wydajniejszą kartę graficzną, no chyba że nie będziesz grał na tym kompie, to wtedy spox

Przesiadka na AM2 i do tego procek w wersji 3000+ (lepiej się kręci, dużo tańszy, różnica bez podkrećenia nieduża).

Grafika GF 7600GS/GT lub GF 7300GT Galaxy

Jak AM2 to inne pamiątki i płytka

I podstawa to zasilacz! Polecam Fortrona (conajmniej 400W).

Crash197 powiedz za ile chcesz kompa kupić, a koledzy Ci coś wybiorą(bo ja ide spać :stuck_out_tongue: )

Zasilacz Codegen broń Boże, i HDD Samsunga pomyśl o innym, ja bym kupił nną płyte ASROCK 939Dual-SATA2 ( opis http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … &grupa=368)

, i lepiej GF 6600 GT ( i sprawdz dokładnie taktowania i ilość bitów)

Zły jest? Więksozść użytwników forum ma włąśnie Smasunga i nikt nienarzeka. Ja zrestzą też. Z moich rąk niejeden komp wyszeł na HDD tej firmy. Żadne się nie zepsuł (odpukać :stuck_out_tongue: )

Wolałbym GF 7300GT :wink: lub 7600GS :wink:

McDracullo do płytki nie masz zastrzeżeń :cool: , napewno GF z serii 7xxx jest lepszy ale jeszcze nie jest łatwo dostępny (cena troche straszy), osobiscie bym chętnie kupił EVGA e-GF 7800 GTX Black Pearl 512 MB GDDR 3 ( chłodzenie wodne i taktowania :cool: ) ale cena ok. 3000 zł.

Miałem kilka płyt Asrocka i stanowczo odradzam. Mało stabilne i często się psują.

Przemilaczałem to celowo, żeby oszczędzić dyskusji na temat chipsetu ULi i ASRocka. Ja też odradzam, ale nzajdą się tacy co polecają (bo oni nie mają z tym problemów - fuksiarze). :stuck_out_tongue:

A ASRock to odłam Ausa… pomyślałby ktoś? :stuck_out_tongue:

A niech sobie będzie z małymi wyjątkami to niska półka.

Asusa czy ASRock? Bo Asus robi naprawde dobre płyty. O ASRock’u tego powiedzieć niestety nie można… :frowning: (zaraz wejdzie wigrus i stwierdzi że ta płyta jest dobra :stuck_out_tongue: )

Oczywiście mówię o tym producencie.