Chcesz kupić laptopa? Koniecznie zajrzyj tutaj

Witam chcę zakupić laptopa gameingowego za cene około 3000-3500~ zl z jakiej firmy polecacie? zakup planuje gdzieś koło lutego. Czy będzie wtedy coś lepszego niż teraz? czy taki okres czasowy nie wypuści żadnych nowinek technicznych dot. laptopów. Zależy mi na dobrej karcie graficznej i oczywiście procesorze, i minimalnie 6gb RAM-u

 

To wróć tutaj w lutym.

Bardzo dobra odpowiedź, nawet nie napisałeś jakie firmy są obecnie warte uwagi

Bo ma racje do lutego może się milion nowych modeli pokazać i to z dzisiaj będzie nic nie warte.

Mam na oku laptopa  HP Compaq nc4010 dysk 60GB ponoć 100% sprawny, koleś chce za niego 180 zł. I troche dziwi mnie tak niska cena. Co myślicie kupować czy nie?

Na google po krótkich poszukiwaniach, używki po 220zł wiec 180zł to chyba nie dużo.

Witam, chciałbym kupić laptopa do 1600zł , w głownej mierze do przeglądania internetu i sporadycznie pograć w gry takie jak np. Fifa 14 i starsze wersje NFSa. Musi mieć już preinstalowanego **Windowsa**   procesor minimum 2 rdzenie, 1.80 GHz, RAM minimum 2GB i dobrą kartę graficzną by “uciągła” powyższe tytuły. Da radę coś takiego znaleść ??

Poszukuje laptopa do 3500 zł

 

Lenovo Thinkpad E545 z AMD a8-4500m

 

Lenovo g580 z pentium 2 core + gf710m

 

Thinkpad ma wyższą jakość wykonania. g580 ma wydajniejsze GPUl. Na obu fifa pójdzie.

Do jakiej pracy. Grzebanie w office czy projektowanie w CADZIE albo grafika ?..

Witajcie :slight_smile:

 

Poszukuję laptopa do pracy z wydajnym procesorem: programy CAD, mała obróbka grafiki, dużo neta :slight_smile:

  • matryca matowa
  • 15,6"
  • grafika nie zintegrowana (ale grać raczej nie będę)
  • dysk SSD
  • system Win 7 (najlepiej)
  • min. 8GB RAMu
  • cena do 3,5 tys. zł

matryca nie musi być Full HD, raczej będzie podłączony zewnętrzny monitor jeszcze…

Witam

 

Zajrzałem na forum poniewaz porzebuję porady. Chciałem zakupić laptopa mega uniwersalnego filmy, dokumeny teksowe, inernet i czasami do pogrania. Jakie gry sam nie wiem ale mam 6 laka w domu więc zakładam, że granie będzie. Zalezy mi także na dobrej baterii oraz jakości wykonania. Po kilku dniach lekury mam głowię jak szafa i sam nie wiem co będzie dobre.

 

Laptop najlepiej jak będzie 15.6’, dobra bateria, dedykowana grafika, dysk i u mam dylemat czy duży magnetyczny czy około 256 GB SSD sam już nie wiem co lepsze ( ewenualnie model laptopa gdzie bede mógł sobie podmienić) maryca ? korzystałem z maowej i glar i chyba nie bedzie to miało znaczenia ponieważ laptop będzie stał w domu, jeżeli chodzi o windows to raczej nie ma znaczenia ponieważ na all… mogę zakupić za 260 zł albo uda mi się przeniesc vistę(upgrade do 7 ) ze sarego lapka na nowy (tamten padł układ wiec moze microsof pozwoli). Wiem też o lenovo ale jakoś boję się icg serwisu kóry jest jeden a opinie są róźne i w sklepach ludzie się skarżą na czas i jakość obsługi.

 

Mój taki ala typ to:

 

http://www.x-kom.pl/p/182091-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-3537-i7-4500u-4gb-1000-hd8850m.html

 

http://www.x-kom.pl/p/205217-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-7537-i5-4210u-4gb-1000-gt750m.html

 

http://www.komputronik.pl/product/222589/Komputery/Laptopy/DELL_Inspiron_3537_15_6_HD_i5_4200U-8GB-500GB-HD8670M-NOOS_2YDND_W7.html

 

Liczę na pomoc w wyborze :slight_smile:

Dell 5537 z i7 ulv + radeon 8850 + FHD + ssd

Wydajnościowo wystarczający. MAtryca z dużym obszarem roboczym. Podaje z win8 jako, że wychodzi 100 zł taniej niż win 7.

 

Biorąc pod uwagę,że to dziecko raczej nie ma sensu zbyt dużo pakować w sprzęt do gamingu…

Moim zdaniem Dell inspiron 3537 to sensowny wbór choć senswniejszy był by Lenovo y510 z i5 + gt755

 

Do tego dokupujesz dysk SSD m.2 np takiego lite- ON

http://www.x-kom.pl/p/174221-dysk-ssd-lite-on-128gb-m2-2242-42mm.html?partnerid=100421822&sm12=NTI=&ts=1408276399&token=5b5bffa870b8855c77381b50e10d300c

Dysk do zamontowania w złączu m.2 zatem będzie w środku

 

Fajny! A jak matryca FHD na 15,6" widać jakąś różnicę w porównaniu do 720p? Nie jest to duży rozmiar, zastanawiam się czy to będzie w ogóle widoczne…

 

Martwi mnie też że Win 8 (może być) jest na recovery, bo to domyślam się ujmie te 20GB z dysku SSD, a jednak nie jest on tak duży.

 

A co myślisz o takim:

http://www.x-kom.pl/p/201270-notebook-laptop-15-6-acer-v5-573g-i7-4500u-12gb-1281000-7hp64x-gt750m.html#

 

Lekki (nie ma napędu DVD ale to nie problem), grafa z 4GB (warta uwagi?), bateria chyba tylko średnia…

 

FHD to dwa razy więcej pikseli niż 720p. Różnica na plus jest ogromna.

 

Że lepij zainwestowaćw choćby Lenovo y510

 

 

a co takiego fajnego w tym Lenovo y510? 

wydajniejsza grafika

Forum, od dziś, posiada dedykowany dział dla wyboru laptopa, ultrabooka, netbooka, proszę zapoznać się z podstawowymi zasadami: Laptopy i komputery przenośne - informacje ważne dla każdego Użytkownika. Temat Chcesz kupić laptopa? Koniecznie zajrzyj tutaj kontynuujemy tutaj: Laptopy i komputery przenośne - dobreprogramy - forum. Zamykam.

Wydzielono 2 posty tworząc nowy wątek: Jak laptop kupić? Proszę o porady