Chcesz kupić laptopa? Koniecznie zajrzyj tutaj

hmm akurat cena nrmalna tylko laptop od dawna niedostępny

raczej poleciłbym Della 3537 z i7 uv + hd8850

lapek bliźniak 5537 z troche zubozoną obudową.

 

oba bez systemu …

 

Wydajność na poziomie 5537 ma  ACER e5-571g z i5 ulv + gt840m

a nie zauważyłem że niedostępny :slight_smile: ale te co podałeś lepsze są coś od moich pierwotnych propozycji? czy nie ma czym sobie głowy zawracać i dokładac kolejnych do wyboru bo zawrót głowy:)

acer ma wydajność taką jak 5537 tyle ze jest tanszy

3537 to juz napisalem jak sie ma do tego co podales… troche gorsza obudowa, nizszaa cena i lepszy procesor

znaczy chodzi mi o te dwa wcześniej co sa moimi faworytami hp probook i lenovo z710, czy ten dell albo acer są od nich jakoś znacząco lepsze czy nie warto zawracać sobie nimi głowy:)

ten dell tańszy od lenovo i hp nie jest z systemem kosztuje 2579zł, czy watro by było do niego dopłacić chyba nie ale nie wiem

Witam,

Poszukuję dla siostry nowego laptopa. Przeznaczenie to głównie muzyka, internet i filmy, czasem może jakieś gry typu simsy.

Kwota jaką dysponuję to 1300zł, ewentualnie tą stówkę szło by dołożyć. Laptop ma być z wgranym systemem, rodzaj matrycy nie ma tu dużego znaczenia.

Jak na razie zastanawiam się nad tym:

tylko czy na tej zintegrowanej grafice zagra w coś?

 

Nie rozumiem. Można jeszcze raz ale po polsku, z przecinkami, kropkami i stylistyką ?

Jak te simy mają sensownie działaćto Asus x550 z pentiumem ulv + gf710m

Taniej nie da rady. Za 1300 kupisz laptopa na ktorym o simsach zapomnij.

Aha, rozumiem. Nie myślałem też o nowych grach, bo do tych to potrzeba już konkretnego sprzętu. Chodzi o to żeby szło “jakoś” odpalić starsze gierki sprzed 2-3 lat. Rozumiem że na zintegrowanej grafice raczej w nic nie zagra? No ale głównym zastosowaniem laptopa i tak będzie internet.

Tak jak pisałem wcześniej maxymalną granicą jest 1400zł, a najlepiej jakbyśmy się zmieścili w 1200zł.

Ten z postu powyżej niestety odpada.

Tu jeszcze jedna moja propozycja:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g500s-4gb-1tb-gt720m-win8-50-zl-i4465264664.html

dell słabo wykonany więc odpada tak przynajmniej wyczytałem,

acer raczej też mnie nie interesuje nie ufam do końca tej marce mogę się mylić,

lenovo z710 jest moim faworytem ale boję się że będzie te 17 cali olbrzymie:)

innych konkurentów  wtej cenie nie widzę już

… byłbym bardzo wdzięczny jeśli by ktoś pomógł/doradził w zakupie.

 

Co miało działać na tym laptopie? Sims 3? Jakoś to działać będzie, ale zobacz czy taniej nie dostaniesz tego laptopa bezpośrednio na stronie tego sklepu, który wystawia.

Witam, chce kupić laptopa budżet do 4000 zł, myślę o tym -http://www.x-kom.pl/p/188249-notebook-laptop-17-3-msi-ge70-apache-pro-i7-4700hq-8gb-1000-dvd-rw-gtx860m.html

Możecie pomóc ? Laptop będzie do użytku dziennego internet, filmy, gry w typu cs:go, lol, bf4, czasem może coś z nowszych.

Lepiej 17,3 czy 15,6 ?

Jeżeli macie inne sugestie co do innego laptopa bardzo chętnie zobaczę i dzięki :slight_smile:

 

może być

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4458537991&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Jak znajdujesz te same laptopy tylko w innej cenie to juz chyba sam mozesz podjąć decyzje ?

Te torbe i myszka bym od razu do smietnika wywalił. torba firmy krzak, na pewno laptopa nie ochorni przy transporcie… Myszka jakis tani szit za 10 zł…

a 100zł do ramu warto dopłacici czy nie? czy lepiej samemu za rok dwa kupić 8gb w jednej kości

Witam.

Szukam laptopa, będzie używany do wyjazdów.

Przekątna 17" o rozdzielczości 1920x1080

wyjście na dwa monitory, podświatlana klawiatura.

  • Autocad 2014;

  • robot - do obliczeń

  • bocad - rysowanie konstrukcji stalowych;

  • Inventor - rysowanie konstrukcji stalowych - mechanicznych

tak do 4 tyś

@ sebo, jak chcesz to dopłacaj. Na obecną chwilę 8 gb jest Ci zbędne.

 

@mateusz

 

Lenovo z710 + i7 4 cores + gt745 + Full HD + 16 gb rma

Do tego zalecam dokupić syk SSD jakiś n cruciala m500, goodrama c40

256 gb w cenie ok 400zł

 

Natomaist coś z lepszym GPU ( o ile jest Ci w ogóle potrzebne)

Acer v3-772 z i7 + gtx760 + SSD plextora m6m

Dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

 

a co sądzisz o laptopach MSI?

 

matryca w lenovo błyszcząca, czy to nie wada?? jak z jakością ACERA??

 

Witajcie,

 

Podobnie jak kolega potrzebowałbym (a w zasadzie moja siostra) lapka 17", nie do gier, ale żeby pracował stabilnie i bez zarzutów. Z systemem musi być(7 lub 8). Od siebie dorzuciłbym matrycę full HD i dysk twardy przynajmniej 7200rpm lub SSD.

Procek? Może być dwurdzeń. Karta graficzna może być nawet tylko zintegrowana. 

 

Generalnie żeby obciąć koszty na procku i grafice, ale żeby był 17", FHD i jakiś przyzwoicie szybki dysk.

 

ps: no dobra, jakby była HD+ to też nikt nie umrze :P. Za to bateria mogłaby być większa niż standardowo.

ps: a tak, budżet - 3000

rozumiem, że masz złota kartę skoro nie wyszczególniłeś budżetu